Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 40 éves nő vagyok, egész...

40 éves nő vagyok, egész eddig karcsú voltam, semmi felesleg a hasamon s most pár hónapja zsír rakódott le a hasamra, ha ülök, redőzik a háj. Ennyi idősen már lassul az anyagcsere. Mit tegyek, hogy újra szép lapos legyen a hasam?

Figyelt kérdés
166 cm, 69 kg
2011. dec. 20. 15:58
 1/8 dirtboy ***** válasza:
100%
egy étrend kellene hogy ne tudj túl sok kalóriát fogyasztani de koplalás se legyen.
2011. dec. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsés vagy, hogy csak most jelentkezik a probléma. Igen, mint az előző írta, oda kell figyelni az étrendedre, emellett mozogj rendszeresen. Egyébként ne aggódj, ülésnél mindenki hájasnak látszik.
2011. dec. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

bocsánat, elírtam: 166 cm, 59 kg

---------------------------------

Ha gyertyaállásból a fejem mögé teszem a lábaimat, látom, a csúnya egyenetlen réteges hájat.

Pedig magasságomhoz viszonyítva, nem tűnök kövérnek. De 40 éves koromig 55-56 kg-nál nem voltam több. A családban van pajzsmirigy probléma, remélem nekem nem most kezdődik...

2011. dec. 20. 16:22
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már annak is örülnék, ha gyertyaállásból a fejem mögé tudnám tenni a lábamat, nemhogy még a hájamat nézném közben... :P 26/L
2011. dec. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 TOMAtm ***** válasza:
egyél kevesebbet.több zöldet kevesebb gyorsan feszívódó szénhidrátot.tészták,gyümölcs tonnaszám kilőve.
2011. dec. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat.
2011. dec. 20. 17:29
 7/8 anonim ***** válasza:
tudom ki vagy nem gondoltam volna h pont épp ide fogsz írni!!!!miért nem hívtál fel telón segítettem volna ...hiszen tudod
2011. dec. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyos vagy, de itt is segíthetsz
2011. dec. 20. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!