Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Elbizonytalanodtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elbizonytalanodtam. L/15

Figyelt kérdés

Most mentem gimibe, egy felettem járó 10.es srác elhívott magukhoz délutánra, előszőr igent mondtam, aztán kilyukadt arra, hogy ő azt hitte hogy én leakarok vele feküdni.. ekkor azt mondtam hogy jó oké nem megyek el, én ismerkedni akartam vele, és eleve még szűz vagyok szóval komoly kapcsolatnál akarom elveszíteni a szüzességem, csókban meg tapiban benne lettem volna de így már nem. Aztán nem is írt, szinte bebunkózott. Tegnap rámírt, tökre jó fej volt, és mondta hogy ő nem az ilyen kalandokat szereti, és hogy ő csak túl konkrét volt, és írta hogy szépen megkérne akkor elmennék-e hozzá, igent mondtam azzal a feltétellel, hogy nem fekszek le vele és semmi ilyen. Csak az bizonytalanított el, hogy íjra hogy van egy csaj akivel komolyabban gondolná csak az a csaj nem nagyon érdeklődik felé, és kérdeztem hogy akkor én ilyen 2. lennék számára? azt mondta hogy nem, inkább ilyen szerető vagy mi, ezt gondolom viccből írta. És helyes srác, meg már hiányzik az hogy valaki megcsókoljon meg ilyenek, szóval vonzódok hozzá. Hagyjam így és tényleg menjek el majd hozzá majd 2 hét múlva, vagy mondjam le???

Köszönöm a segítséget!


2011. okt. 29. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:

ezaz csak okosan menj át húzd fel a srácot aztán csodálkozz h megerőszakolt mert nem tudott leállni...


grat


egy pasi és csaj közt nincs barátság főleg ha csókolozni járnak egymáshoz

2011. okt. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem miért nem jutott eszembe gimiben, hogy ilyen 15 éves kis csajokat meghívok magamhoz? o.O Egy pár biztos összejött volna...

Amúgy szerintem keress egy normálisabb srácot.

2011. okt. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ryu19 ***** válasza:

Elhiheted hogy biztos nem lenne komoly kapcsolat köztetek...

Röviden és tömören csak szexre kellenél neki szerintem.

Ha valaki ismerkedni akar akkor nem egyből magához hívja fel az embert, mindig figyelj oda hogy mibe próbálnak belevinni, mert hiába szép kis helyes álompasi aki tök jó fej és rendes veled közel se biztos hogy valójában is ilyen ember...

Szal a tanácsom az hogy hagyd ott és keress egy rendesebb srácot.

2011. okt. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
-_-"
2011. okt. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne hidd, hogy csak viccelt azzal, hogy a szeretője lennél. Biztos lehetsz benne, hogy ezt ő teljesen komolyan gondolta, azaz ha tényleg komolyan gondolod azt, hogy komoly kapcsolatot szeretnél, és olyan kapcsolatban szeretnéd elveszíteni a szüzességed, akkor inkább felejtsd el ezt a srácot. Ha jó neked, hogy csak csókolóztok, meg dugtok párszor, csak akkor menj át hozzá.
2011. okt. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"Csókba" meg a "tapiba" a benne lettél volna? Gratulálok...
2011. okt. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Őt felejtsd el csak le akar veled feküdni és mást nem. Az biztos ha nekem mond ilyet akkor nem beszélnék vele nem azon gondolkodnék h átmenjek hozzá.
2011. okt. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"mondta hogy ő nem az ilyen kalandokat szereti, és hogy ő csak túl konkrét volt"


túl konkrét volt. tehát most ugyanazt mondja amit eddig, csak azt nem hogy lefeküdni akar veled, de attólmég azt gondolja...innentől meg te dolgod.

2011. okt. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!