Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennél, ha a tökéletes...

Mit tennél, ha a tökéletes gyilkosságot kellene elkövetned?

Figyelt kérdés
Muszáj lenne, az adott helyzet megkövetelné, akár te, vagy a szeretteid túlélése érdekében, hogy megölj valakit. Lehet, hogy kevesebb is elég, mondjuk nagy pénz ígérete. De nem lenne jó, ha elkapnának. Hogyan követnéd el?
2009. júl. 16. 22:29
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%

Nézd a Dexter sorozatot:D A lényeg az hogy ne legyen kapcsolat a gyilkos és az áldozat között.Ott bukik be sok gyilkos hogy rokona közeli ismerőse haragosa stb az áldozatnak..Ha nincs kapcsolat , akkor már csak nem kell szemtanú és ujjlenyomat vagy dns maradvány és kész..el sem kell tüntetni nagyon a hullát.Bár ha marad is dns vagy lenyomat akkor sem érnek vele semmit ha nincs benne az adatbázisban és nem egyezik egy közeli ismerőssel sem..

És ami fontos saját mobilt nem vinni a környékre sem ,csak kiszedett akkuval kamerákkal meg vigyázni.

2011. aug. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

# 9 Bakker én is pont meg akartam kérdezni hogy írsz-e?XD

Amúgy szerintem onnan sejtette hogy általában az írók azok akik a legfurcsább,legodanemillőbb dolgokon gondolkodnakXD

Én egyébként a fojtáshoz folyamodnék,nem hagy nyomot és nem olyan hangos,nem fog kíváncsi szemeket vonzani.A hullát felvenném a hátamra és kerülőúton simán elsétálnék vele egy elhagyatott temetőbe amit senki sem látogat soha és eltemetem az egyik sírkőhöz.

A hátamra véve azt hinné az a kevés arra járó hogy csak részeg és kiütötte magát,és ki keresne egy friss hullát egy régi temetőben?Hosszú évek is eltelhetnek,addigra bőven eltűnnek a fojtogatás nyomai,akik meg láttak aznap este,nem kötnék hozzám az esetet.

Ez persze csak a vészhelyzet változat,ha szemtől szemben egy nyilvános helyen gyorsan kéne ölni,ha akármilyen apróság más lenne,az egész történet másként haladna.

2013. aug. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!