Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez micsoda? Még télen történt,...

Ez micsoda? Még télen történt, de én nem igazán értem, gondom a közösség tud segíteni.

Figyelt kérdés
A szembeszomszédom egy fiatal 14-15 éves fiú. A szobája ablaka az én szobám ablakával szemben van (én 50/L). Esténként egy időben szellőztetünk. Bent vagyok a szobámban sötétben, valamiért bementem, amikor kinéztem a nyitott ablakon, akkor nyílt ki a gyerek szobájában az ablak, de valami fekete csukjás, ballonkabátos akármicsoda lehetett ott, arcát nem láttam. Én megálltam figyeltem, majd egyszercsak a ballonkabátos kiszúrta, hogy figyelem de a szemét nem láttam de egyszerűen éreztem engem figyel. Teljesen lebénultam a félelemtől remgett mindenem. Én ott álltam az ablakban, próbáltam bezárni, leengedni a redőnyléceket de valami visszatartotta a kezeimet. Majd egy másodperc alatt eltűnt a ballonkabátos, de az ablak nyitva maradt egész estére, télen +1,2 fokban! Este hangokat hallottam amik ilyeneket mondtak: Hiába bújsz el, hallom hogy lélegzel. Egész este a ballonkabátos alakon járt az eszem. Másnap dokihoz mentem - kivizsgálás minden rendben. Akkor ez mi volt?
2009. júl. 17. 23:25
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
Volt már 1 pont ugyanilyen kérdés, ott utána is jártak a dolognak, nézz utána.
2009. júl. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
84%

Jesszus...Ez durva. Még jó, hogy panelban lakok a 4.-en és a szembenlévő ház túl messze van, hogy ballonkabátos "embereket" lássak.

Szellem volt az biztos. DE nyugi, szerintem vannak szellemek de csak azzal tudnak legyőzni, hogy félsz tőlük. Mert ugye még soha nem mondták a tv-ben, hogy yx kriptából kiszállt Kiss Jocó. Vagy még is? :P

2009. júl. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
60%

Nagy képzelőerőd van , az biztos.

Hangokat hallani egy betegség, ezt szakosodott pszihológusok kezelik.

Egyébként, ha fáradt az ember a szeme néhol foltokban színeket lát meg minden egyebet, ami csak az eszében jár és oda tud képzelni.tisztára olyan mintha a valóság lenne.

Nem azért, mintha beteg lennél, de légyszi ne nagyon ijedj meg a saját képzeletedtől!!

2009. júl. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Jaj, de nagyon melléfogtál. Éppen ezért voltam a doktornál.
2009. júl. 19. 14:05
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Atyaisten!!!Beijedtem totál!Uristen!
2009. júl. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Figyelem. A következő igaz történet megtekintése 18 éven aluliak továbbá gyenge idegzetűek számára, nem ajánlott!
2009. júl. 19. 22:41
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
nem v mi horor filmet forgattak?
2009. júl. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Hm, nem nem, nem azt de legalább gondolkodsz ez jó!
2009. júl. 28. 23:05
 19/36 anonim ***** válasza:
54%

Mások is láttak már szellemeket...

Valószinuleg valaki, akit megoltek, vagy hirtelen meghalt és befejezetlen dolga maradt, azt akarja, hogy segítesenek neki.

Ha máskor látod, kérdezd meg tole, hogy mit akar vagy miért van itt...

2009. júl. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

hogy ez mi volt?


egy jó horrortörténet amit most találtál ki.

2009. júl. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!