Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez micsoda? Még télen történt,...

Ez micsoda? Még télen történt, de én nem igazán értem, gondom a közösség tud segíteni.

Figyelt kérdés
A szembeszomszédom egy fiatal 14-15 éves fiú. A szobája ablaka az én szobám ablakával szemben van (én 50/L). Esténként egy időben szellőztetünk. Bent vagyok a szobámban sötétben, valamiért bementem, amikor kinéztem a nyitott ablakon, akkor nyílt ki a gyerek szobájában az ablak, de valami fekete csukjás, ballonkabátos akármicsoda lehetett ott, arcát nem láttam. Én megálltam figyeltem, majd egyszercsak a ballonkabátos kiszúrta, hogy figyelem de a szemét nem láttam de egyszerűen éreztem engem figyel. Teljesen lebénultam a félelemtől remgett mindenem. Én ott álltam az ablakban, próbáltam bezárni, leengedni a redőnyléceket de valami visszatartotta a kezeimet. Majd egy másodperc alatt eltűnt a ballonkabátos, de az ablak nyitva maradt egész estére, télen +1,2 fokban! Este hangokat hallottam amik ilyeneket mondtak: Hiába bújsz el, hallom hogy lélegzel. Egész este a ballonkabátos alakon járt az eszem. Másnap dokihoz mentem - kivizsgálás minden rendben. Akkor ez mi volt?
2009. júl. 17. 23:25
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

Haho? Megint megjelent a szellem és most attól tart vissza, hogy billentyűt ragadhass a kezeidbe a történeted kapcsán felvetett kérdéseimre való reagálás céljából?

Vagy zavar, hogy rátapintottam a meséd hitelességét megkérdőjelező dolgokra?

2009. júl. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Hogy eggysek micsoda ökörségeket tudnak írni! Látom vannak rendes válaszolók, de akanak kevésbe rendesek. Ők inkább ne írjanak semmit!
2009. júl. 31. 17:05
 33/36 A kérdező kommentje:
Továbbá az 50/L-t azért így írom, mert családos anyuka vagyok, de az nem azt jelenti, hogy öreg is! Igazából fiatlanak érzem magamat! Nem fenyegetés, de az utolsó válaszoló kicsit vegyen vissza a stílusából, a hülye feltételezésével eggyütt!
2009. júl. 31. 17:09
 34/36 anonim ***** válasza:
51%

Hát ez az utolsó két hozzászólásod elég hihetőnek tűnt. Ennélfogva módosítom a veled kapcsolatos álláspontomat és elhiszem, hogy valóban azt hiszed, hogy azt láttad, mint amiről írtál. Ez viszont még mindig nem jelent semmit!


Nyilvánvalóan volt némi irónia a hozzászólásaimban, de mást ne is várj, ha az előtt, mielőtt elkezdenél nyilvánvalóan megmosolyogtató dolgokat megdönthetetlen igazságokként előadni, nem vagy képes arra, hogy megpróbálj beszélgetni az érintett személyekkel és elbeszélgetni azokkal, akiknek a házában láttad a fickót.


Egyébként pedig az efféle lények létére nincs és nem is lehet semmiféle racionális magyarázat, ennélfogva pedig világos, hogy az, amit látni véltél, vagy valami más dolog volt, vagy nem is volt ott!


Az, hogy milyen hangokat hallottál, nem nagyon érdekes, mert egy valami természetfölötti dologtól félő ember felfigyel minden apró neszre, amiből adott esetben túlvilági lények jelenlétére következtethet, de az is elképzelhető, hogy akár hangokat véljen hallani. De ilyen dolgok érzékelésének még más okai is lehetnek. (De mivel, mint mondtad, kivizsgáltattad magad, és mivel elhiszem, hogy az orvos alapos volt és nem tévedett, ilyet inkább nem feltételezek, illetve tudatmódosító szerek használatát sem.)


De a tény az tény marad. Ilyen lények nincsenek!

2009. júl. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
Nem érdekelsz! Mondom, ne írjon inkább semmit!!!!
2009. aug. 1. 14:07
 36/36 anonim ***** válasza:
100%

Pedig lehet, hogy igaza van... azért én nemsokára betöltöm a 18-at és már kezdem magam nőnek érezni, te pedig 50 évesen még lány vagy? Attól, ha azt írod hogy nő vagy, még senki sem kérdőjelezi meg a fiatalságodat! És hát tényleg érdemes lenne beszélni a szomszédoddal, már ha az eset valós.

Viszont az előttem szólóval ellentétben én hiszek a természetfelettiben. De a kérdés hiábavaló, már csak azért is mert az ilyen dolgokra még tudósok sem tudnak választ adni, akkor mi hogy tudnánk?

2009. aug. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!