Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 13 évesen 157 cm vagyok, az...

13 évesen 157 cm vagyok, az osztálytársaim mind magasabbak nálam és ez borzasztóan zavar. Fogok még nőni? Anyukám 166 -167cm között van apukám pedig olyan 184.

Figyelt kérdés

2012. aug. 5. 06:41
 1/7 anonim válasza:

21 éves korodig nőhetsz.

Kiszámíthatatlan a növés.

Lehet hirtelen nősz többet egy nyár alatt akár,de nem hiszem,hogy égi meszelő leszel.

Én 156cm vagyok

anyukám 158

apám 180 körül

Nem hiszem,hogy nőni fogok:) max egy keveset.

Nyugodj meg,nem vagy egyedül:)

2012. aug. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

kb 13 éves koromig én voltam a 3. legkisebb lány az osztályban. Aztán egyik nyáron hirtelen nőttem több cm-t is..

Anyuék megjegyezték, hogy mekkorát nőttem...de én nem vettem észre magamon azt a "nagy" változást...


Aztán bementem a suliba és volt pár fiú is akivel egy szintmagasságba kerültem...így már én voltam a 6. legkisebb...


Most sem vagyok valami nagy, csak 162 cm, de még mindig jobb az előtte lévőnél:)


Amúgy a mi giminkbe jár egy tényleg pinduri lány(mármint csak termetre) és végzős...de olyan jól áll neki ez a kis piciség, hogy senki sem azt nézi, így szeretik/szeretjük őt:D


Lányoknál nem nagy gond, ha kicsi vagy..sok fiú szereti a kisebb lányokat..nem mindenki égimeszelő:D

16/L

2012. aug. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A testmagasságra nézve a meghatározó tényezők a gének és az életvitel- ez utóbbi magába foglalja a táplálkozást, a pihenést és a mozgást.


A génjeid szempontjából jól állsz, mivel a lányok általában elérik az anyjuk magasságát ( te esetedben ez 167 cm ), sőt még ezt meg is haladhatják néhány centivel.

Az életvitel szempontjából arra figyelj oda, hogy ne fogyókúrázz és ne koplalj, valamint a sportolás legyen rendszeres és a pihenés is legyen megfelelő ( ez minimum 8-9 óra/ éjjel a te korodban )

2012. aug. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

15 éves vagyok és én is 155-157 körül vagyok :D

Nálam mindenki magasabb, még az is aki kisebb koromban sokkal alacsonyabb volt tőlem.

2012. aug. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én örülnék ha ekkora lehetnék, én 136cm vagyok. 14/F
2012. aug. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én is 13 vagyok, 157 cm és hàrom éve nem nőttem. Akkor biztos már nem is fogok, pedig nálam anyukám-apukám magasak, én viszont nem. Ez egyéntől is függ.
2013. márc. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, 16 éves, 156cm. Semmit nem nőttem.

Te nőttél már? :D

2013. márc. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!