Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy a környezet...

Miért van az, hogy a környezetemben élők szeretnek és mégis szar embernek tartom magam?

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
10%
Miért van az, hogy szar embernek tartom magam és az is vagyok?
2009. júl. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az előző válaszoló egy hatalmas paraszt. már bocsánat.

Nem tehet róla az ember, bárki gondolhatja igy.


Ezzel én is igy vagyok, de rájöttem azért érzem magam igy (akkor jön ki leginkább) amikor valamit nagyon szeretnék és nemjön össze, vagy picit veszekedek valakivel ilyenek... hogy akkor ez milyen rossz.

De ez bárkivel megeshet igazából, csak mi "nagyobb dobra verjük" mint mások. ;) :)

2009. júl. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok és nem a kérdezőre értettem, hanem akkor már itt helyben feltettem 1 kérdést.
2009. júl. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is így érzem, de nem hiszem hogy szeretnek! :D Max szánalombol teszik velem azt amit tesznek... :/

Ésakkormivan? o.O

2009. júl. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mert esténként tapizod magad
2009. nov. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!