Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan dolog, amitől...

Van olyan dolog, amitől mindig őszintén óvtak a szüleid, de később rájöttél, hogy egyáltalán nem volt igazuk?

Figyelt kérdés
2011. okt. 3. 20:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Fejjel lefelé a csúszdán lecsúszástól:)
2011. okt. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Engem az élettől óvtak.
2011. okt. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
bulizás :) kár volt, tudok magamra vigyázni! :))) igaz, már szülő vagyok :))
2011. okt. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
motorozás
2011. okt. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Mindentől és mindenkitől féltettek, meg is lett az eredménye... Boldogtalan lázadó kamasz lettem és azóta is hajlamos vagyok rossz döntéseket hozni.
2011. okt. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
barátoktól
2011. okt. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Igen, anyu féltett attól, hogy nem fogok tudni levizsgázni semmiből soha, mégis meglett az érettségim és a diplomám. Félt attól is, hogy boldogulok majd asszonyként, de most ő cáfolta meg, mondta, hogy sosem gondolta volna, hogy bírni fogom a házimunkát, gyereket. Mégis bírom, most már megnyugodott :)
2011. okt. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

A páromtól. Rocker külseje volt akkor még(ami nem tetszett nekik), de emögött egy édes, imádnivaló, kedves fiú.


Sajna az elején hallgattam is rájuk, de észhez értem. Azóta (5 éve) együtt élünk boldogan, és van egy babánk! :)

2011. okt. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
Pici korom óta nagy vágyam volt, hogy lovagolhassak, viszont apum annyira féltett attól, hogy leesek a lóról - szerinte konkrétan ledob -, hogy végül 11 évesen anyum titokban vitt el. Azóta nagyon jól fejlődök, szeretnék ugratni is már lassan. Mellesleg össz-vissz 3x estem le, csak egyszer volt tartósabb bajom, amikor ülve estem, és egy hétig nagyon fájt a derekam. Mostmár viszont apum is büszke rám, le szokta videózni, ahogy vágtázok. :D
2011. okt. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

fára mászás, poros, sötét padláson bogarászás a barátnőmmel, Dunában úszás. mindegyiket túléltem több-kevesebb sikerrel :)


szerencsére a bulizás csak ésszerű keretek közé volt szorítva, nem pedig megtiltva, fiúm is lehetett, amikor már érettnek éreztem magam rá (18 évesen). szerencsére anyum féltett túlságosan, amitől indokolatlanul féltett, azt megtettem az engedélye nélkül, aztán amikor túllettem rajta, akkor elmondtam neki, azt bizonyítván, h oktalan volt a féltése :)

2011. okt. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!