Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy oldjam a feszültségemet...

Hogy oldjam a feszültségemet társaságban?

Figyelt kérdés

Mindenről meg van a véleményem, csak sokszor bennem marad kimondatlanul utólag mindig bánom és idiótának érzem magam, hogy nem mondtam ki. Néha olyan van hogy teljesen leblokkolok és hülyeséget válaszolok , szinte magamat hátráltatom ezzel.

Az emberek (néhányan) csendesnek titulálnak és ez is zavar, túl sokat törődök a véleményükkel.

Meg van amikor hozzászólok és 'nem is a saját hangom jön ki a számon'.

Most 16 vagyok és nagyon zavar főleg most...


2012. aug. 14. 12:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen es irtora utaltam.

Az elso lepest konnyen meg tudod tenni, ha mosolyogsz es pozitivan gondolkodsz. Gondolj arra, hogy szeretnek, jofejnek tartanak, vicces, humoros vagy. Nem gond, hogyha masok basztatnak, tudom hogy nem jo, de akkor jarj masik tarsasagba (ezekre jok a szakkorok vagy ha engednek akkor mittumen valamilyen klub). En azert voltam olyan amilyen te most, mert sokat cseszegettek altalanosban, depis is voltam miatta.

Egyebkent milyen tarsasagban vagy ilyen feszelyezett? Jobarataid vannak akikkel regota ismeritek egymast?

2012. aug. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is ettől szenvedtem mert valamilyen megfelelési kényszerem volt. Jártam tanács adóhoz többet jártam társaságba stb. Végülis ez a feszültség elmúlt, ami tök jó és hihetetlen... Azt tudom ajánlani én is hogy légy pozitív ne vedd komolyan és ne gondolkozz rajta semmit!!! Ne gondolkozz azon hogy mit mondj. Szimplán ne agyalj ezen (ami nagyon nehéz).
2012. aug. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!