Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Téma a : Szuperérzékenység...

Téma a : Szuperérzékenység Van közöttetek szuprérzékeny ember? Ti hogyan élitek ezt meg? Milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés

Elaine Aron könyve a szuperérzékenyekről:A lelki érzékenység valami finom, sokrétű dolog. Úgy gondolom, egy bizonyos értelemben gazdagabb belső világra utal, egy láthatatlan isteni ujjlenyomat. Az ilyen emberre mondják, hogy bonyolult.

Vélemények?



2012. aug. 14. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
én sokat szenvedtem már miatta, mindent a lelkemre veszel, nagyon könnyen megbántódom, és nagyon intenzíven élek át mindent... az előnye pl hogy empatikus vagyok, de sokszor tesz sebezhetővé...
2012. aug. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
volt egy év depressziós korszakom, sok verset írtam, és kialakult bennem egy életcél. megpróbálom megérteni mások lelkivilágát és segíteni nekik a mélypontokon. pszichológusnak készülök. régen átkoztam, de utólag nagyon örülök, hogy átéltem, és úgy, ahogy átéltem a dolgokat.
2012. aug. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nagyon rosszul viselem a dolgot,közel állok hozzá hogy paranoiás legyek. Állandóan megijedek mindentől, és mindig van valami a környezetemben ami frusztrál. Az alkotás a rajz, és az írás sokat segít. De azt hiszem környezetem elől egy burokba menekültem, és senkit sem tudok közel engedni magamhoz.
2015. nov. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!