Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én látom igy? 16f

Csak én látom igy? 16f

Figyelt kérdés

Nem tudtam milyen kategoriába tegyem ezt a kérdést.

Szóval most múltam 16,és a velem egykorúak nagy része nagyon szeret bulizni,ezen belül meg jól berugni,és cigizni.

Én meg inkább megnézek egy animációs filmet,vagy megeszek egy tál műzlit. Ezzel azt akarom elmondani,hogy nem is nagyon érdekelnek az ilyen divatos dolgok,mint a gyakori buliba járás meg ilyesmik. Ja s a barátaim 1-2 évvel kissebbek nálam,hiszen jobb érzés gyerekes társaságban lenni számomra,mint partiqrvák társaságában. Csak én vagyok ilyen 16 éves fiú akit nem vonz az ilyesmi?



2012. aug. 14. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Na, én pont ugyan ilyen vagyok, csak lány vagyok és én most lettem 15 de amit leírtál, az olyan, mintha engem írnál le.
2012. aug. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én lányként ugyanilyen felfogással éltem, amire ma is büszke vagyok. Soha nem keveredtem korpa közé, ahol felfalhattak volna a disznók. Szóval igen: ebbe a sorba nem érdemes beállnod!
2012. aug. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, és 1 hónap múlva leszek 16. Én leginább animés vok, de a cartoon networköt is imádom. <3 Bulizás helyett meg szeretem a hosszú, mély beszélgetéseket.
2012. aug. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Anime. Te jó ég! A barátnőmmel milyen jól kijönnél. Ő folyton arról beszél, én meg csak bólogatok
2012. aug. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hát én meg pont az ellentéted vagyok/ voltam :) én 16-17 évesen rengeteget jártam bulizni és ebben az időszakomban sokszor ittam bulikba esetleg cigiztem is , de a mai napig nem szoktam rá egyikre se :D nekem valahogy volt igényem erre! nekem kellett a pörgés ! és most hogy belegondolok miért is jártam ki... hát a barátaim / haverjaim miatt . szerettem velük bulizni :) és még a mai napig szeretek is bár már nem megyek minden hétvégén ! én nem bántam meg ! nagyon szerettem azt az időszakom is ! tévét szinte soha nem néztem! :D
2012. aug. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19/L
2012. aug. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A cigizéssel egyetértek, borzasztó. Az ivás/berúgás, az mértékkel elmegy az én szememben. Azt én sem vágom, miért kell bulizni/inni/beb@szni minden áldott hétvégén, de 1-2 havonta elmész, bulizol, iszol, egyszer-kétszer be is nyomod magad, abban még semmi rossz sincsen. Ha el akarod kerülni a partyqrvákat, meg a divatbúzákat, akkor egyszerű a recept: Kerüld a diszkót nagy ívben. Menj kocsmába biliárdozni haverokkal, menj házibuliba/szervezz házibulit, játsszatok ivójátékokat, vagy egyszerűen vegyél egy liter pálinkát italboltban, és idd meg haverokkal a szabad ég alatt. (hangulat lesz, nem kell félni). Én sem megyek diszkóba, én is így szoktam, ahogy felsoroltam... Tehát érted... Nem szoktam minden héten, és hidd el, a partyribancokat legszívesebben pofánverném egy gyalogsági ásóval. De teljesen elzárkózni a bulizás gondolatától nem feltétlen jó 16 évesen. Hidd el nekem... :D


Uff, beszéltem!


16/F

2012. aug. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Meg még annyit mondanék, hogy nekem is vannak fiatalabb haverjaim. És a bulizást nem muszáj úgy felfogni, hogy "divatból" csinálom. Azok csinálják divatból, akik minden hétvégén mennek. 1-2 havonta elmegyek, mert jól esik. Így kell hozzáállni. :D


Hetedik voltam.


Udd, beszéltem!

2012. aug. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bocsánat, rosszul írtam: Úgy akartam, hogy Uff, beszéltem!


Uff, beszéltem!

2012. aug. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!