Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti elégedettek vagytok az...

Ti elégedettek vagytok az észbeli képességeitekkel? Nem zavar, ha nem lehettek jobbak?

Figyelt kérdés
Nem tartom magam nagy számnak, de úgy gondolom, hogy az ember bármit el tud érni, ha akarja. Válaszút előtt állok, jelentkezhetnék egy képzésre, amitől az egész életem bekockulna. Valószínűleg lenne pár zseni, szeretnék velük versenyezni, de ahogy az előbb is írtam nagyon át kellene szellemülnöm és lemondással is járna. Ha arra gondolok, hogy meg sem próbálom, viszont kicsit rosszul esik. Ti belevágnátok a helyemben?
2012. aug. 19. 00:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Szívesen megpróbálnék segíteni neked, de sajnos semmit nem árultál el erről az egészről.

Milyen képzés? Milyen más lehetőséged lenne, ha nem ezt a képzést választod? Miről kellene lemondanod?

Ha még pár részletet elárulnál, könnyebben kapnál segítséget.

2012. aug. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a lelki alapok fontosabbak, mint a szellemi képesség, tehát igen, zavar, hogy nem vagyok jobb, de jobban zavar, ha pl fel kell adnom a lelki életem szellemi versengésért. Sőt, talán kissé gyerekesnek tartanám ezt a bizonyítási vágyat. Az igazán értékes emberek nem versengenek észben másokkal, hanem segítenek mások lelki életét helyrerakni - szerintem.
2012. aug. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!