Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mitől lehet illetve hogyan...

Mitől lehet illetve hogyan lehetne változtatni? Gyógyszer?

Figyelt kérdés

Mindig fáradt vagyok ha nem fáradt akkor egykedvű. Nincs kedvem semmihez illetve ha van is nem tudom átéléssel csinálni mert nincs meg a hangulatom hozzá.

Próbálom csinálni a dolgokat, de csak testben vagyok jelen.

Bmi történhet velem nem úgy fogom fel h jaj de jóóó hanem

-aha jó ok :(

Emberekkel sincs kedvem beszélni csak a szűk környezetemmel.

Miért van ez? Milyen gyógyszert lehet rá szedni? Nem akarok örökké így élni.

Nem vagyok depressziós mert ki akarok szabadulni ebből az állapotból és olyan akarok lenni mint a többiek.

Akik jönnek mennek és élvezik az életet



2012. aug. 20. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Szerintem nem kell gyógyszer,inkább keress fel egy pszichológust, hogyha egyedül nem sikerül kimásznod ebből a helyzetből.

2012. aug. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

erre egyszerűbb dolgok is vannak, mint a pszichológus. lehet hogy csak B12 vitamin(kobalamin) hiányban szenvedsz, aminek a többi jellemzője a levertségen kívül: fáradtság, sápadtság, bizsergő végtagok. a tünetek csak évekkel később jelentkeznek.

B12 vitamin források: máj, velő, tej, tejtermékek, hús, hal, tojás, sör, káposzta. (ne főzd agyon, mert a vitamin nagyrésze tönkremegy!). és ne szedj közbe sok C-vitamint, mert az megsemmisítheti.

(Már napi negyed liter tej vagy 3 tojás elegendő a hiánytünetek tartós megelőzésére.)

ha esetleg fogamzásgátlót szedsz, az is csökkenti a vér B12 szintjét.

2012. aug. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!