Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudok ilyen könnyen...

Hogy tudok ilyen könnyen mindent túlélni?

Figyelt kérdés
4 év alatt 3 családtagomat vesztettem el , 2*is ért szerelmi bánat ,valamint teljesen leszartam a sulit.Azt is hozzáfüzzném,hogy amiotta eszemet tudom szüleim mindig veszekedtek,majd az utóbbi 1-2 évben eldurvult a helyzet ,apám sokszor verte anyámat fizikailag és pszichológiailag,ami nagyon megviselt nem érdekelt a suli sem és sokszor sírva és aggodva feküdtem le.És fiú létémre eléggé érzékeny lettem könnyen sírni tudnék egy szép és szomorú számon vagy egy film drámán,de mégis úgy érzzem ,hogy már nem folytogatnak a múlt árnyai.(bocs a helyesírási hibákért)
2012. aug. 21. 23:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Neked van igazad. Felejtsd el az egészet. Borzasztó nehéz teher. Nézd, van itt egy vers a helyes útról. Hogy hogyan lehet szép az életünk, ha a helyes úton járunk. Egy OSHO nevű keleti bölcsnek a gondolatai. Próbáld meg átélni, hátha segít: [link]
2012. aug. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!