Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok nálatok ez tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok nálatok ez tényleg eldönt mindent, hogy mennyire könnyen kaptok meg egy lányt?

Figyelt kérdés

Nagyon sok válaszban olvastam,hogy szerintetek ha egy pasi könnyen megkap egy nőt,akkor az a nő hűtlen,mert másnak is ugyanilyen könnyen elcsábul.

De az is bajotok, mikor valakire sokáig kell várnotok!

Én spec. a jelenlegi párommal kb 15 perc alatt jöttem össze,szinte szerelem első látásra volt,de hála az égnek ilyen baromságokat nem feltételez rólam,hogy mással is ilyen könnyen összejövök.

Több esetet is tudok, ahol a 2 fél egyéjszakás kalandnak tervezte a "kapcsolatot",és évekig együtt maradtak!

Na de a lényeg: Miért azt nézitek, hogy hogyan kaptátok meg a Lányt, miért nem inkább annak örültök, hogy összejöttetek,és jól megvagytok? És ha a Lány hamarabb hajlik a szexre, akkor az miért elítélendő? Miért baj az,hogy hamarabb megszeretett és hamarabb megkívánt?


2010. dec. 6. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem baj:) csak akit este megismerek, és hajnalban már megvolt, azzal elve nem tervezek hosszútávra, pontosan a fent leírt okok miatt.
2010. dec. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kisnita ***** válasza:
54%

Azért mert a pasik vadászok, szeretnek vadászni a nőkre és az teszi őket igazán boldoggá ha huzamosabb ideig kell hajtani a vadat :D Szeretnek megdolgozni a sikerért és utána hátradőlni és elégülten azt mondani: Igen megcsináltam mert jó vagyok. A pasik ilyenek...

Hidd el tapasztalat...

2010. dec. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem minden pasi olyan, én ismerek is egyet,de mikor felhoztam neki,hogy én nem leszek könnyű préda,harcoljon meg értem,akkor azt válaszolta,hogy feledkezzek el róla,mert ő aztán nem fog,vagy megkap,vagy nem.

És nem a szexre gondolt (:

De én otthagytam,ha nem látom,hogy akar tényleg valamit akkor nem tud érdekelni.

2010. dec. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, elfelejtettem odaírni,hogy lány, bocsi!
2010. dec. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szamo77d ***** válasza:

Az a fiú, aki nem képes annyira szeretni, hogy kivárja, míg

benned is "dolgozni" kezd a vágy, nem is érdemel meg Téged!

Ne bánkódj, ha egy fiú elhagy, mert nem leszel rögtön az

övé. Nem szeretett Téged, csak "arra" kellettél volna neki!

2010. dec. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!