Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most ettől rossz ember vagyok...

Most ettől rossz ember vagyok vagy ez normális azért?

Figyelt kérdés
Azon gondolkoztam a napokban hogy normális e az hogy ha el akarok érni valamit azt általában el is érem és néha "gonosz" dolgokat teszek a célom elérésében pl.:(átvágom, kihasználom az embereket) ettől szokott lelkiismeret furdalásom lenni de mindent a cél érdekében. Elmesélek egy legutóbbi esetet össze akartam jönni egy fiúval akit kettő éve ismerek és tetszett nekem már régen is de most újra jött valahogy hogy basszus még mindig bejön nekem azon gondolkoztam hogy kerülhetnék hozzá közel mikor a volt barátom elkezdett irogatni nekem újra (ő egy társaságba van a fiúval aki tetszik) úgy gondoltam ha összejövök vele közelebb kerülök a fiúhoz aki tetszik így is tettem aztán 3hét múlva már közeledett is felém a fiú szakítottam a barátommal a fiúval pedig többször csókoloztam és egyebek de aztán egy nap mikor becsiccsentettünk beközölte hogy ő nem akar tőlem mégsem nagyon semmit..(de nem értem akkor minek csókolózott velem) na mind1 még most sem adtam fel szereztem egy embert aki információt ad nekem(ezt ő maga sem tudja hogy ő az infó adom) így próbálok úgy csinálni mindent hogy egy helyen legyünk egy időben és beszélni tudjak vele.

2012. aug. 23. 22:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon rossz dolog!!!de sosem késő változni kérdező:) legyél jó ember és ha valamit elakarsz érni ne áldozatokkal tedd mert úgy is visszakapos és föleg ha kiderül! "légy jó,hogy újjászülethess"
2012. nov. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
visszakapod"
2012. nov. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
azér nem akar tőled semmit mer csúnya vagy vagy a fél város végigkúrt ez a két lehetőség ha szép lennél nem lenne ilyen probléma sajnállak részvétem itt egy lapát kérlek ásd el magad.
2013. dec. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Nagyon önző dolog, amit csinálsz. Kihasználsz embereket és nem hiszem, hogy igazi lelkiismeret furdalásod lenne, mert akkor már rég leálltál volna.

Remélem, hogy nagyon fiatal vagy és hamar kinövöd, mert ha nem változtasz akkor igen rossz ember vagy és egyáltalán nem normális dolog.

Gondold el, hogy te mit szólnál, ha valaki így viselkedne veled. Igazam van az elöttem szólónak vissza fogod kapni és igazán értékes embereket fogsz elveszteni a baráti körödből.

2015. szept. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!