Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért csak akkor "élek" ha...

Miért csak akkor "élek" ha van barátom? Ha nincs, kedvem sincs még csinosan öltözni sem.

Figyelt kérdés

pedig ilyenkor lenne időm magamra többet adni. szoli, körmök, stb stb

de inkább lustulok a 4 fal között és egyre rosszabb lesz, mondhatni teljesen elzárkózom, beforduló leszek.

de ha van egy barátom, kivirulok, tele energiával.


miért függ ez nálam ettől?

szeretnék egyedül is boldog lenni.


2012. aug. 27. 17:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mert kapcsolat függő vagy. Szokj le róla. Erőltesd meg magad.
2012. aug. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hogyan?
2012. aug. 27. 17:53
 3/13 A kérdező kommentje:
nem motivál semmi semmire :(
2012. aug. 27. 18:03
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha önmagadban érzelmileg stabil lennél, akkor csak max. kissé lendítene ki egy ilyen dolog, ill. kevés ideig tartana, és nem verne úgy padlóhoz. Talán ki kellene alakítanod az önálló, független személyiségedet, amivel egyensúlyban vagy a pasiktól függetlenül is. Ne csak ők legyenek az egyetlen programod, hanem nélkülük is foglald el magad!
2012. aug. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
el tudom foglalni magam, de semmi nem tud felérni egy sráccal :(
2012. aug. 27. 18:17
 6/13 anonim ***** válasza:

Ezt én megértem, de nem panaszkodott még egy pasid sem, hogy esetleg nagyon a nyakán voltál?

Amúgy, ha ez a hozzáállásod megmarad, akkor mindig is függni fogsz, és később talán egyre nehezebb lesz majd felállnod!

2012. aug. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Valóban meg kellene magadat találnod. Szépítkezni, tetszeni, hapsizni lelkesítő dolog, ilyenkor energiát nyersz a másik embertől. Ezt kell pótolnod, amikor egyedül vagy. Lehet Anygi dolgokkal. pl: egy -két szem szekfűszegből készíts halvány teát (leforrázod, állni hagyod) és azt idd, vagy meleg víz(egy pohár)+méz(egy - két kávéskanál)+gyömbérpor(fél mokkáskanálnyi)összekavarod, megiszod, ezek stimulálják az embert, legalábbis egy darabig. Azonkívül egy izgalmas regény is lelkesíthet, vagy valamilyen érdekes tudományág, sport, vagy nyelvtanulás, vagy mind a három. Gondold el, mennyi célod van az életben, és és persze nem lehetsz bunkó, tehát tanulj. Tudnod kell idegen nyelveket, a jó külsőhöz a sport a legjobb szépítőszer (és a mosoly) , és valmilyen művészethez is kellene értened, valami hangszer, furulya, pl. Fontos, hogy egy tartalmas, érdekes, kiművelt ember legyél, ez tekintélyt ad, és örömöd lesz saját magadban. Így kiteljesítheted a saját életedet saját magad, egyedül.
2012. aug. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

állítólag nem szabad berendezkedni egyedüli életre


félek ettől is.

2012. aug. 27. 22:43
 9/13 anonim ***** válasza:

Attól, h most nincs senkid, még nem dől össze a világ és nem jelenti azt, hogy már nem is lesz. Kösd le magad valamivel, próbáld meg. Én pl. ilyenkor sütni-főzni szoktam. Ehhez értek, és örömet is ad, amikor valami újat készítek. Egyébként nekem a szó szorosan vett értelmében még nem is volt barátom, de én ilyen vagyok. Inkább laza kapcsolatokat keresek. Majd 1x eljön a nagy Ő.

21/L :)

2012. aug. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem is ezzel volt dolgom, amikor volt egy lány az életemben én is sokkal jobban tudtam magam szeretni.

De mikor elvágta a szeretetét. Szépen leeresztettem mint egy lufi, pedíg próbáltam mindenbe kapaszkodni.


Meg kellett tanulnom magamat egyedül is szeretni, pont most a napokban értem olyan szintre egyedül mint ami vele volt:)

2012. aug. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!