Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Már nem akarok...

Mit tegyek? Már nem akarok sokáig élni. Hiába van előttem az élet, hiába vannak terveim, már semmi és senki sem tartja bennem a lelket

Figyelt kérdés

Kiskorom óta betegségből betegségbe esek,ha egyből kigyóygulok,jön a másik,szívbetegség,gerincrproblémák,trombofília,kényszerbetegség.

Barátaim sincsenek,egy kivételével.Legjobb barátnőmmel megromlott a viszonyom,mert sokat hazudott,átvert,most én rólam terjeszt pletykákat a közös barátaimnak,ezért kezdenek tőlem elidegenedni,nem hívnak,ha programot szervezek,elutasítják a meghívást

Nem találok munkát

Látszólag boldog vagyok,de ez csak álca,nem akarok soká már élni...semmi sem tartja bennem a lelket


2012. aug. 28. 22:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Amúgy olyan könnyű itt tanácsokat adni,hogy légy boldog meg élj,ne nyafogj stb...

De azt nem is tudjátok,hogy egy depis,mélyen maga alatt lévő öngyilkosságon gondolkodó embernek milyen nehéz megtenni ezeket a lépéseket,míg egy kiegyensúlyozott,vidám embernek természetes.Tudom..,mert már megjártam én is a poklot,és nem könnyű!De egy valamit tudok,csak magamra számíthatok és nekem kell megküzdeni a problémáimmal,senki nem fog helyettem harcolni!

2012. aug. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

22?????? és te már mindent átéltél???

Hát erre csak annyit tudok mondani,hogy ha annyi eszed van,hogy így gondolod,akkor úgy old meg a végét,hogy másoknak ne okoz felesleges perceket. PL: ne a metró kerekei alá ugorj,mert emiatt másoknak több órát kell várni.

(ilyenkor mit szoktak mondani?? Sok sikert??vagy mit?)


Egyébként te még semmit nem éltél,csak hiszed hogy éltél..

2012. aug. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Kérdező,vidéki vagy Bp-i vagy?
2012. aug. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
vidéki
2012. aug. 28. 22:44
 15/18 anonim ***** válasza:

Ha már döntöttél volna, nem teszed fel a kérdést. Fiú/Lány vagy?

Ha gondolod írj rám (5. és 7. válaszoló voltam)


22/L

2012. aug. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Miért nem keresel valami életcélt? A családoddal jól kijössz? Voltál már szerelmes?
2012. aug. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hadd kérdezzem meg; szerinted mi van a halál után. Azzal hogy meghalsz, a problémáid nem szünnek meg, csupán te tünsz el előlük gondoltál akár egy percig is arra, hogy mi lesz azokkal, akiket itthagysz?
2012. aug. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

hát gratulálok.! barátkozz ismerj meg embereket.

de az öngyilkosság .....

más ember milliókat fizet(már ha megteheti) azért hogy éljen

másnak az életérét küzdenek a műtőben miközben te csak eldobnád...

2013. dec. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!