Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy léphetnék ki a tesóm...

Hogy léphetnék ki a tesóm árnyékából?

Figyelt kérdés
ismernek a suliban, de csak mint a tesóm húgát. sokszor amikor beszél velem valaki csak "közvetítőnek" használ a tesómhoz.. Szeretem őt, de szeretnék én lenni nem xy húga..
2009. júl. 26. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
öld meg!
2009. júl. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

általános, vagy középsuli?


amúgy, inkább örülj neki, hogy 'xy' húga ként ismernek, így, ha vki, aki neked nem jön be, ki akarna veled kezdeni, talán pont azért nem teszi majd, mert tart a bátyádtól...

2009. júl. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
csinálj vmi feltünő dolgot pl légy EmO ha szőke vagy fess a hajadba rózsaszin csíkot,ha fekete akk szőkítsd ki .változtass a megjelenéseden. csinálj vmi keratív dolgot amivel elütsz a tesódtol amiben jobb vagy és ő gyengép csináld azt, tanulj jobban , körözdle. Soksikert :D 14éves 1csaaaaaaaaaaj
2009. júl. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi az utolsó válaszolónak, ez jó ötlet! Amúgy középsuli
2009. júl. 27. 14:27
 5/7 anonim ***** válasza:
szivesen.másokor.is 14éves 1 csaaaaaaaaaaj
2009. júl. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hali , sztem az utolsó válaszolónak nagyban igaza van, viszont mért kéne pont "EmO"-nak lennie?oO

Gondolom azért mondod mert a külső alapján ítélsz,és köztük sok egyéni kinézetű ember van, de ne felejtsd el a belső tulajdonságokat is megnézni, ha ez nem illik az illetőre,akkor csak pózernek fogják tartani.

És mindemellett sok más stílusban is vannak érdekes emberek.

Van nagyon sok stílusirányzat,de megoldás pl az is, hogyha ez a külső variálás teccik, hogy csak szinplán levágatod vagy festeted a hajad,nem kell megmondani hogy milyen stílust képviselsz,egyáltalán nem kell behatárolnod magad.

Ezt tapasztalatból mondom, mivel így sokkal jobban viszonyulnak hozzád az emberek. =)

( Nekem elöl szivárványszinű a hajam, fölül szőke alul pedig fekete,és emellé már megrendeltem a műrasztákat is, és nem mondom magam egy behatárolt embernek =))

2009. júl. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
amugy utolsó 15/L voltam ha kiww vagy =)
2009. júl. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!