Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy léphetnék ki a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy léphetnék ki a barátnőm árnyékából?

Figyelt kérdés
Állítólag nem vagyok csúnya (én annak tartom magam),mégis mindig a barátnőmet találják meg a legjobb pasik. Én szürke kisegérnek érzem magam mellette.
2010. máj. 15. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj egyedül szorakozni, akkro tuti Téged találnak meg :)
2010. máj. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerezz magadnak egyéniséget. Össze vagytok talán nőve?
2010. máj. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Detto ugyanígy voltam énis. Lépj ki az árnyékából, ne hagyd h vezessen. Ha együtt vagytok akkor ne az legyen amit ő akar. Ha beszól vmit szólj vissza. Vedd át a vezetés szerepét, ha meg megsért vágj vissza te is (gondolom ismered a barátnődet annyira h tudd mik a gyenge pontjai).

Vagy ha ezek nem mennek egyszerűen csak hagyd faképnél.

2010. máj. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mikor vele vagy, ne az árnyékába állj, hanem mellé.
2010. máj. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is pont így voltam a barátnőimmel. Őket mindig szebbnek jobb csajnak láttam és a pasik is mindig őket találták meg. Igaz kamaszkorban én csúnya is voltam de kb 15 éves koromra kikupálódtam, aztán 17 éves koromban lett az első barátom, első csókkal stb. Lényeg az h nem tudom hány éves vagy, talán nem is fontos, az a fontos hogy legyen önbizalmad, nézz a tükörbe és egy jó csajt láss aki megérdemli h egy igazán jó, aranyos pasi szeresse, hiszen attól hogy a bnődet találják meg a jobbnál jobb pasik, neked elég egy is de az normális legyen. Képzeld el h már megvan, h van egy olyan pasid amilyet szeretnél. Lényeg h ne alacsonyítsd le magad, te is vagy olyan jó mint a bnőd, csak ezt neked is érezned kell, mert szerintem itt a bibi hogy nem érzed magad elég jónak. Fel a fejjel csak pozitívan. Aki jól érzi magát a bőrében annak van kisugárzása, akinek van kisugárzása arra felfigyelnek a pasik! Csak ügyesen, bízz magadban!

Sok sikert! :)

2010. máj. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha egyéb téren jól kijöttök egymással akkor nincs értelme odadobni a barátságot. Attól hogy valaki erős egyéniség még nem biztos, hogy egy utolsó szenétláda p'csa. Ha tiszeletben tartja más párját és nem csap le rá... mert akkor van a gáz.


Ha pasizni idulsz nézz körül a baráti körben és valaki olyat hívj társaságnak aki nem nyomja el a személyiséged. Vegyél fel egy-két kihívó de ízléses cuccot, menj el fodrászhoz, csinálj egy szép sminket és garantáltan te leszel az éjszaka királynője.

2010. máj. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lennék a barátnőtök, főleg annak aki azt írta "szólj be neki, vagy hagy faképnél" én a barátaimról nem gondolok ilyeneket, amiről ti írtok az nem barátság
2010. máj. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!