Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Látod magadat a sorok között?

Látod magadat a sorok között?

Figyelt kérdés
nem szereted a túl sok embert, csak éppen annyit ahol ki tudsz bontakozni, szereted a gondolkodásod, önbizalom hiányod van mert elrettensz a sok könnyen élő hülyétől, sokat gondolkodsz magadon, másokon. Jobban érdekel a saját elkeseredettséged kisszerű dolgokon, mint más egzisztenciális gondjai, tudod mik a hibáid mégsem változtatsz, szeretni akarsz és szeretve lenni, de inkább szeretve lenni.

2012. szept. 1. 06:35
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

és ezenfelül azért szeretek itt lenni, mert tetszenek a frappáns kommentjeim, lehet másra nem is igen vagyok jó.


Szánalmas?

2012. szept. 1. 06:37
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem vagy szánalmas,csak őszinte.Ma már ez is nagy dolog.
2012. szept. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Elgondolkodtató amit írtál... Nagyon jól jellemzi az emberi természetet(szerintem). Ha nem is az egész, de mindenki találhat olyan kis részletet benne ami illik rá, még ha ezt nem is ismeri be. A frappáns szövegeket pedig van értelme írnod, igazi kincs az oldalon, a sok humorosnak hitt megjegyzés mellet. Amúgy hány éves vagy?
2012. szept. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
24 szóval legjobb lesz, ha keresek valami jobb foglalatosságot :p
2012. szept. 1. 10:36
 5/15 anonim ***** válasza:

asszem mind igaz rám bocs de nem akarom még egyszer végigolvasni.

Igen ..

2012. szept. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
teljesen igaz rám, bár szeretve lenni nem akarok bárki által, van akinek a szerete inkább idegesít...
2012. szept. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
a szeretete idegest na az nálam is előfordul de ha érzem hogy szeretnek én már utálom azt.
2012. szept. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem úgy értem, hogy valaki rajongjon érted és birtokoljon. Szeressen nézzen fel rád, és tartson értékesnek, fontosnak, legyen ez kapcsolat vagy barátság.


Hetero baráti társaságomban, amikor nem részegen azt mondjuk egymással a fiúknak, hogy örülök, hogy barátok vagyunk, az egy fantasztikus dolog.

2012. szept. 1. 11:55
 9/15 A kérdező kommentje:
De elvárom a másik nemtől, hogy gyönyörű legyen és nemes lelkű, mint mi. Na és általában nagyot csalódok, sőt bele se kezdek
2012. szept. 1. 11:57
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez rám illik. Melyikünkkel van a gond? Én 10 évvel fiatalabb vagyok..
2012. szept. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!