Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha választhatnál, hogy életed...

Ha választhatnál, hogy életed végéig legyen egy nő/férfi melletted vagy életed végéig legyen elegendő kábítószered, melyiket választanád?

Figyelt kérdés
2012. szept. 1. 17:15
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

"Ha szeretetreméltó és jókat szexelnénk, akkor nyilván a férfit választanám. "


De azt írják, hogy pl. a heroin túltesz minden testi örömön. Ennek fejében is?

2012. szept. 2. 07:13
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

"De azt írják, hogy pl. a heroin túltesz minden testi örömön. Ennek fejében is?"


Igen, tudom, ezt nekem is mondták heroinisták, de szerintem nem teljesen megfeleltethető a kettő olyan módon, hogy a szex az X, a heroin meg ugyanennek az X-nek mondjuk a százszorosa. A szex egy szeretetett emberrel az nem teljesen replikálható semmilyen szerrel - maximum maga az orgazmust és az elélvezés pillanatát lehet alapnak venni és ezt az érzést sokszorozni, de egy szeretett emberrel sokkal több paramétere és rétege van annak, amitől az olyan jó, minthogy azt replikálni lehessen egy puszta kémiai anyaggal.

Persze lehet, hogy ez az egész hülyeség, és azonnal rákattannék, és gondolkodás nélkül az életem végéig (túladagolásomig) tartó heroinkészletet választanám. Eléggé hajlamos vagyok a szerekhez való függésre, eddig mindegyikre rászoktam, amit kipróbáltam.

2012. szept. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Nem gondolod, hogy a szeretet és a testiség túl van értékelve? Úgy értem, miért lenne az élvezetek csúcsa az intimitás? Szerintem ez csak egy korlát ami átléphető számos dologgal.
2012. szept. 2. 07:41
 14/23 anonim ***** válasza:
66%
De, kétségtelen, túl van értékelve, különösen a szerelem-propaganda és a testi intimitás része a férfi-nő kapcsolatoknak. Ezzel egyetértek. Viszont minden cinizmusom ellenére a valódi lelki intimitás, egymással való azonosulás érzése meg ilyesmik nélkül azt hiszem, hogy nem akarnék élni.
2012. szept. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Érdekes amit írsz. Én a lelki intimitást még sosem éltem meg. Nem is igazán tudom, hogy milyen lehet. Ha megtapasztalnám akkor lehet, hogy hiányozna, ha nem lenne.
2012. szept. 2. 08:07
 16/23 anonim ***** válasza:
Ha az a férfi életem végéig szeretne is, akkor azt választanám.
2012. szept. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
53%
Hát, a fű az fele olyan erős mint a kokain, szóval jár mellé egy lány is! Tökéletes! :D
2012. szept. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Hm elgondolkodtató kérdés... mert ugye ahogy írták előttem is, attól függ milyen férfi, tegyük fel hogy egy ideális. Akkor lennének érzelmek, meg lelki intimitás stb. de mellette az élet többi területén ugyanúgy lennének rossz dolgok, szenvedések. Ha viszont lenne anyag akkor nem élnék túl sokáig, de az a rövid idő rohadt jó lenne valószínűleg (nem hiszem hogy 2 belövés között megvárnám, amíg rosszul érzem magam). Az meg hogy meddig élek, tök mindegy, úgyhogy inkább az utóbbi.
2012. szept. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
48%
Szerencsétlenek, de leginkább a kérdező.
2012. szept. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Miért? Mert tudom, hogy van jobb mint a párkapcsolat?
2012. szept. 9. 21:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!