Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha választhatnál, hogy életed...

Ha választhatnál, hogy életed végéig legyen egy nő/férfi melletted vagy életed végéig legyen elegendő kábítószered, melyiket választanád?

Figyelt kérdés
2012. szept. 1. 17:15
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert már három normális válaszomat kitöröltetted te szerencsétlen.

Mindent kipróbáltam, amit lehetett és ha normális életet akarsz élni, majd te is rájössz talán, hogy a drogokkal lófäszra se mész. Ennyi tapasztalattal a hátam mögött, nyugodtan kijelenthetem, hogy egy szerencsétlen vagy a drogra biztató válaszolókkal egyetemben.

Igen, elszívtad a 4-5 vicces cigidet és szerinted így le lehet élni egy életet. Igen. Le lehet. Szerencsére nem kell sokat költened majd a cuccra, mert sokáig nem húzod.

Nincs bajom a drogosokkal, mert az voltam. Tudom...

Viszont a "divatdrogosok" azok szánalmas kis patkányok.

2012. szept. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

"Viszont a "divatdrogosok" azok szánalmas kis patkányok.

"


Szerintem a divatdrogosok azok, akik füveznek mert az nagyon menő a haverok előtt.

2012. dec. 29. 07:53
 23/23 anonim ***** válasza:

Sosem használtam kábszert, úgyhogy saját részre a nőt választanám.


Ellenben ha az a kábítószer olyan sok lenne, hogy azt eladva kőgazdaggá válnék... hát.... meggondolnám :)

2013. ápr. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!