Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy az emberek...

Miért van az, hogy az emberek nagy részét bunkónak tartom?

Figyelt kérdés
Bennem van a hiba, túl sokat csalódtam, vagy tényleg nagyon sok bunkó ember vesz körül? Ti ezt, hogy látjátok? Kezdek aggódni, hogy valami baj van velem. :S Mit lehet ezzel kezdeni azon kívül, hogy próbálom nem észrevenni és foglalkozni vele, de néha nem megy, mert iszonyatosan zavar? Egyébként magamat sem tartom jó embernek! Létezik olyan betegség, hogy valaki nem szereti az embereket, még magát sem? De akkor hogy hogy találkozom néha elvétve "normális" emberekkel is? csak én vagyok ilyen hülye?
2009. júl. 27. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert az emberek nagy része tényleg bunkó. Nem vagy ezzel a gondolattal egyedül.
2009. júl. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem is nagyon sok a bunkó, de a pozitívat is vedd észre, a kedves és barátságos embereket is! Ha őket keresed, szerintem többel fogsz találkozni, mintha csak azt nézed, hogy ki milyen bunkó :) Pozitív gondolkodás! :)
2009. júl. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehet hogy tényleg azzal van a gond, hogy kissé negatívan látok sokmindent! Köszönöm a választ :)
2009. júl. 27. 23:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is sok mindenkit bunkónak tartok. Nálam a "divat" az mostanság, hogy nagyon sok ember feje egyszerűen irritál... Nem tudom mitől lehet, próbálom ezt legyőzni
2009. júl. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem valami olyasmiről lehet szó, hogy a nagyon érzékeny ember mindenkit érzéketlennek lát, a nagyon okos mindenkit butának, stb. Azt azért nem állítom, hogy nincs igazuk :)
2009. júl. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kiskoromban én sem gondoltam volna hogy ennyi bunkó ember van,nem vagyok nagyképű de velem is már sokszor voltak bunkók ok nélkül
2009. aug. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!