Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sokan flegmának tartanak,...

Sokan flegmának tartanak, pedig nem tudják hogy az, hogy sose mosolygok az önbizalomhiányomból fakad. Hogyan változtassak?

Figyelt kérdés
Egyrészt szeretek emberek közt lenni, másrészt feszélyezve érzem magam köztük. A külsöm miatt. Általánosban az orrom miatt is csúfoltak, pattanásos voltam, arrs is megjegyzéseket kaptam már, hogy alacsony vagyok. Volt, aki egy az egyben lecsúnyázott. Most valamennyire kikupálódtam, bizonyos szinten odafigyelek a megjelenésemre. Viszont az arckifejzésem maradt a régi citromba harapott. Nem tudtam szocializálódni sem, hisz rettegek az emberektöl, mindig az jára fejemben, hogy aki most velem beszél közben biztos a hegeket számolja az arcomon,mosolyogni nem merek mert a fogaim se szabályosak. Ja a kapafogú kimaradt, ezt is mondták akkoriban. Egyszerüen nem tudok szabadulni ettöl a kisebbégi érzéstöl.
2012. szept. 4. 10:24
 1/2 anonim ***** válasza:
41%

Hogyan változtass? Hát erőltesd meg magad és mosolyogj! Mindenkinek vannak gondjai, erről nem a többi ember tehet, tehát ha rámosolyogsz valakire, az nem feltétlen a te hangulatod tükrözi, hanem neki szól!

Nem értem ebbe mi okoz ekkora gondot! Hány éves vagy?

Valószínűleg ha nem agyalnál ennyit "jelentéktelen" dolgokon, akkor sokkal gördülékenyebben menne ez az egyszerű képlet!

2012. szept. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha akarsz tegyél ki egy képet, és megmondjuk, vagy küldj egyet privátban, annyira nem lehet vészes a helyzet, esetleg segíthetek min változtass. De egyébként ha csunya is vagy, szard le, nem ér annyit, hogy elrontsa a jókedved.
2012. szept. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!