Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon szeretnék találni egy...

Nagyon szeretnék találni egy igaz barátot. Akivel teljes lenne a bizalom, megbeszélhetnénk mindent, és jó tanácsokkal láthatnánk el egymást. Létezik egyfajta "barát-társkereső"?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy embert, akit a szívembe zárhatok a jelleme miatt, akire rábízhatom a bizalmas dolgokat, elbeszélgethetnénk bármiről, hétköznapi dolgokról, az élet dolgairól, néha csak úgy röhögnénk a hülyeségen.

Sajnos igazi barátot még nem sikerült találnom, a kritikus helyzetekben kiderült, hogy csak tessék-lássék "barátaim" voltak, nem bíztak bennem, nem volt igazi a dolog.

Nekem az is elég lenne, ha interneten tarthatnám a kapcsolatot valakivel, annyiszor és úgy, ahogy jól esik.

Interneten van esetleg egy ilyen oldal, ahol célirányosan lehet barátot keresni?


21/l



2012. szept. 8. 19:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én nem tudok ilyen oldalról, de egyébként nekem nyugodtan írhatsz :)

18L

2012. szept. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz ha gondolod.
2012. szept. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez is olyasféle oldal lenne :) Írj ha gondolod :) 21L
2012. szept. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
szia én szívesen beszélgetnék
2012. szept. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is írhatsz ha gondolod :) 20/L
2012. szept. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Üdv hölgyek:)

Remélem ez nem kimondottan nőnemű kérdés volt...

Ugyanis hasonló cipőben járok én is.Férfi létemre igenis rászorulnék,hogy legyen úgymond társalgó partnerem,amire kb te is vágysz.Nem vagyok egy macsó típus (nem csak külsőre,de jellemben sem),ezért sokszor igényelném,hogy legyen kivel dumálni erről arról.Azt vettem észre,hogy a régebbi barátságok,akár fiú,akár lány volt az illető...lehetett iskolatárs,szomszéd,vagy bmi más..vhogy eltünedeztek az életemből,és mostanra eléggé megcsappant az egyedszám.Nem vagyok egy nyakon lógó típus,de úgy érzem én megpróbáltam mindent,hogy tartsam a kapcsolatot,ennek ellenére így alakultak a dolgok..van aki meg se ismert az utcán..A régi vasat pedig nem mindig jó felmelegíteni,úgyhogy én is inkább új ismeretségekre pályázom:)

26f

2012. szept. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

22:16 vagyok,a lényeget kihagytam:)

kedves kérdező,ha gondolod,írj nyugodtan!de ne csak kritikus helyzetekben;)

2012. szept. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem is írhat bárki, szívesen beszélgetek, ismerkedem én is :) 18L
2012. szept. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
bocsi, hogy offolok, de engem is érdekel, hogy van e ilyen oldal. 19f
2012. szept. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Rám is írhat mindenki

21f

2012. szept. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!