Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon szeretnék találni egy...

Nagyon szeretnék találni egy igaz barátot. Akivel teljes lenne a bizalom, megbeszélhetnénk mindent, és jó tanácsokkal láthatnánk el egymást. Létezik egyfajta "barát-társkereső"?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy embert, akit a szívembe zárhatok a jelleme miatt, akire rábízhatom a bizalmas dolgokat, elbeszélgethetnénk bármiről, hétköznapi dolgokról, az élet dolgairól, néha csak úgy röhögnénk a hülyeségen.

Sajnos igazi barátot még nem sikerült találnom, a kritikus helyzetekben kiderült, hogy csak tessék-lássék "barátaim" voltak, nem bíztak bennem, nem volt igazi a dolog.

Nekem az is elég lenne, ha interneten tarthatnám a kapcsolatot valakivel, annyiszor és úgy, ahogy jól esik.

Interneten van esetleg egy ilyen oldal, ahol célirányosan lehet barátot keresni?


21/l



2012. szept. 8. 19:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz:)
2012. szept. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

ezzel én is pontosan így vagyok mint te kedves kérdező..én is szívesen beszélgetnék:)

ha gondolod írj

18/L

2012. szept. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Ohh de szuper emberkék, már nem is kell regisztrálnom semmilyen honlapra! :D

Akkor neki is látok pötyögni, majd meglátjuk hogy hogy jövünk ki egymással. :)

2012. szept. 9. 20:05
 14/14 anonim válasza:
Írhattok nekem is! ;) 26f
2012. szept. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!