Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tetszik a barátom apukája,...

Tetszik a barátom apukája, valami miatt vonzódok iránta és úgy érzem ő is irántam múltkor nem tudtuk már kontrolálni magunk és megtörtént aminek nem kellett volna megtörténjen. Miért van hogy az idősebb pasikhoz vonzódok mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 10. 11:27
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Jókat mosolygok a válaszokon. :)

De amúgy megesik az ilyen. Egy a hiba, hogy a barátod kikészül idegileg az biztos. Rád is kiakad de még jobban az apjára. Főként az apjára. Már eleve az, hogy egy családon belül több taggal, háááát... Nem igazán jó ötlet és csúnya dolog átverni a másikat!

2012. szept. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
56%

Egyöntetű válaszok érkeztek, mégis vagyunk páran, akik le vannak pontozva! Egyszerűen nem értem azokat a szánalmas embereket ezen az oldalon, akiknek ez az elfoglaltságuk!


Ha nincs annyi eszetek, hogy válaszoljatok a feltett kérdésekre, akkor ne járjatok ide lepontozgatni!


Na és akkor most jöhet a lefelé mutató ujj!

2012. szept. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
69%
Megtörtént ami megtörtént, de a nagypapát legalább hagyd békén.
2012. szept. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
67%
Ilyenkor illik végigmenni az egész családon, jön az anyuka!
2012. szept. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
69%
No, meg a barátod kiskorú öcsikéjét is hanyagold! Egyelőre!
2012. szept. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
76%

B@szki... Remelem majd Anyuci jol beveri a szadat... XD En biztos hulyere vernelek, ha az en gyerekemmel csinalod ezt meg... Apucit nem is minositem... szanalmas...

Lehet, hogy kamu a kerdes, de az a baj, hogy siman el tudom kepzelni ezt amai vilagban...

2012. szept. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Anyucinak lesz dolga, ha nemcsak a kiscsaj, de a férje száját is be akarja verni...
2012. szept. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Ne féltsd anyucit, segít neki a fiacskája! Gondolom!
2012. szept. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

ohh...családi riba.nc. ez jó! :)

Az esetben, ha mégsem kamu a kérdésed, ugyan írd már le, hogy hogyan is történt ez meg?

Én értetlenül állok ezelőtt, mert egy pasim apjára sem tudtam volna rámászni!

2012. szept. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Szaporodnak a...a... oszlopok!
2012. szept. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!