Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltak a szülők és a...

Mit szóltak a szülők és a közeli hozzátartozók az idősebb választottadhoz (párodhoz)? Ahol a korkülönbség 15-20 vagy annál több év.

Figyelt kérdés
2012. aug. 20. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Én már egészen kicsi koromtól kezdve az idősebbekkel szimpatizáltam. Nem volt meglepő, mikor egy 12 éves férfival állítottam haza. Anya elfogadta, a tesóim cikiztek/cikiznek emiatt.
2012. aug. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
12 éves férfival? Azért ez elég bizarr. Na meg ellentmondásos...
2012. aug. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, értjük..:) 12 évvel idősebb.
2012. aug. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ajaj, ma nagyon nem megy az írás. :D
2012. aug. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
A barátom csak 1,5 évvel idősebb, de ha 15 évvel idősebb pasival állítanék haza, valószínűleg köpni-nyelni nem tudnának a meglepettségtől. Tuti, nem fogadnák el a választásom. Szerencsére nincs apakomplexusom.
2012. aug. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Anyu nagyon nehezen fogadta el,apu azt mondta ha nekem jó,akkor legyen,nagyim nagyon ellenezte,a többi rokon véleménye nem érdekelt. A barátnőim meg voltak lepődve,volt aki ellenzte,de barátnők vagyunk,így eből vita nem volt sosem.

Ja és 16 évvel volt idősebb.

2012. aug. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki csodálkozott, meg mondták, hogy mi lesz pár év múlva blablabla... 10 éve élünk boldog házasságba, körülöttünk meg mindenki válik el a korabeli párjától.
2012. aug. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én választottam 17 évvel idősebb.

Eddig titokban találkoztunk de szeretném ha már a család is megismerné.

Csak félünk a negatív véleményektől. (de talán az előny hogy fiatalabbak néz ki :-))

2012. aug. 20. 21:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én párom 18 évvel idősebb nálam, nem volt semmi gond. Néha - néha nagyanyám hozta fel a 'mennyivel idősebb' témát, de már ő sem, jól megvagyunk immár 4. éve, ebből 3-mat már összeköltözve töltöttünk el.
2012. aug. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!