Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Relatív fityma szűkületem van...

Relatív fityma szűkületem van és nem tudom hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Házilag lehet rajta valamit segíteni? Vagy kell-e komoly beavatkozás? Mit tegyek?
2012. szept. 10. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Vannak szüleid?

Szerintem ezt velük kellene megbeszélned.

Ha pedig már nagy korú vagy, találsz erre nagyon sok információt a netten.

2012. szept. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért nem mész orvoshoz vele?
2012. szept. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok. Gondolkodtam hogy elmegyek de kicsit félek hogy műtét kell
2012. szept. 11. 19:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért kéne minél előbb elmenned, mert akkor még lehet nem kell műtét. Minél tovább húzod annál rosszabb lesz, és a következmények is annál rosszabbak lesznek...
2012. szept. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1/4-es vagyok.

Igaza van az előttem írónak. Még mi férfiak -fiúk- könnyebb helyzetben vagyunk mint a lányok. Kérd meg apukádat hogy kísérjen el orvoshoz. Ez nem halasztható. Ő biztosan átérzi milyen helyzetben vagy és a probléma komolyságát.

Ha eddig a fürdés alkalmával -a melegtől fellazul a bőr-nem sikerült hátra húzni a fitymát könnyen begyulladhat.

Próbáld fürdés közben mindig kissé tovább hátra húzni, nem kellemes de ha egyszer sikerül egészen már menni fog minden tisztálkodás alkalmával.

2012. szept. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot már a második napja, hogy egy pár milivel lejjebb ment a fitymám nyugalmi helyzetben :)
2012. szept. 12. 14:57
 7/8 A kérdező kommentje:
Mert eddig úgy voltam vele, hogy csak a makkomig egyszer lehúztam és tovább nem is próbáltam de már jóval lejjebb ment.
2012. szept. 12. 15:01
 8/8 anonim ***** válasza:
/első vagyok/Szerintem megúsztad az orvosi beavatkozást, nem kell izgulnod ezután!
2012. szept. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!