Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek az normális, hogy...

Szerintetek az normális, hogy úgy kell kikönyörögnöm a forgalmi vizsgámat 46 óra után? A forgalomban, a 20óra helyett,32 órája vezetek, és nem érzem, hogy a magabiztosság növekedésén kívül, amit a levezetett km-ek okoznak, még fejlődhetnék.

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha így érzed, hogy már nem fejlődsz, akkor menj vizsgázni, én azt tudom javasolni neked. Akár mondd el, hogy így érzel, és nem akarsz ugyan úgy jogsit kapni, hogy nem tudsz vezetni, de úgy érzed, hogy szükséged van arra, hogy kipróbáld, milyen is a forgalmi vizsga, ez szolgálná jobban a fejlődésed. Szerintem ez egész korrekt lenne így, bár persze ez oktatófüggő elég erősen.
2010. nov. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Továbbmegyek, ne hagyd, hogy lehúzzanak!! Akár ez is benne lehet elég erőteljesen.
2010. nov. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igaza van szerintem az előttem szólónak, ne hagyd h lehúzzanak, nekem pl még van hátra 6 órám de már az oktatóm kérdi h mikor viszem a befizetést a forgalmi vizsga miatt... ilyen is van.
2010. nov. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért ne nagyon pattogj, mert az oktatók jóba vannak a VB-kkel, simán lehet, h azt mondja neki, h húzzon meg, mert te vagy a fejős tehene
2010. nov. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólásokat! megerősítettetek, pénteken vizsga, majd megírom hogy ment! :)
2010. nov. 22. 18:07
 6/8 anonim válasza:
Hát...nem írtad meg ! Így jártunk.
2010. dec. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Bocsesz! Másodjára sikerült csak. de hallgassátok meg, miért buktam meg először: a feladat szegély melleti megállás volt, csúcsforgalomban. sikerült egy helyet találnom és szerintem nagyon jól leparkolni. azért nem volt jó, mert két kocsi közé kellett volna megállnom, én meg egy kocsi mögé és egy kapubejáró elé álltam meg. jelzem az én helyem nem volt X-es, csak mögöttem nem állhat meg kocsi. az uv 11 000 Ft! na ez a pénzlehúzás!!!
2010. dec. 17. 08:19
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja.. és még annyit, hogy a bukás után, új időpontot csak 1 hét elteltével lehet kérni. a törvény nem írja elő, hogy bukás után kötelező pótórát venni, de ki az a hülye kezdő vezető, aki meg meri reckírozni hogy 1 hétig nem vezet a következő vizsgájáig?? így ez a bukás 26 000 Ft-ba volt összesen.teljes szívatásnak éreztem, hiszen a manőver tökéletes volt: előre beállásnál mindenképpen legalább 2 kocsihely szükséges. nem mindegy az X??? és az én helyem nem volt X-es!most már kezemben a jogsi, így meg is írhatom a véleményem!
2010. dec. 17. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!