Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon sokat aggódom a jövőm...

Nagyon sokat aggódom a jövőm miatt. Normális ez? 16/F

Figyelt kérdés
Gimnáziumba járok,pont közepes tanuló vagyok,10.-es. Nagyon félek/aggódom a jövőm miatt. Az ilyenkorú gyerekek inkább a mának élnek,élvezik az életet,ehelyett én azzal foglalkozom hogy mivel egyetemre nem akarok menni(szerintem nem tudnám elérni azt a szintet) Érettségivel van ami érdekel,és az a tömegközlekedési eszköz vezetése. Budapesti vagyok úgyhogy nem az a gond,hanem az hogy ebben a mai világban az ilyen állásokhoz is protekció kell,ami engem nagyon elkeserít,ezért rossz kedvű leszek. Barátaim vannak,hobbim nincs nagyon,motorozni és siklóernyőzni szeretnék,de egyikre sincs még pénzem. Sokan mondják hogy korai a jövővel foglalkozni,de én egyszerűen nem tudom elterelni a gondolataimat. Ja,magas a vérnyomásom és gerincferdülésem van úgyhogy más féle problémából is akad bőven. Valami ötlet vagy valami ami segíthetne rajtam?
2012. szept. 8. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyenkor mondják, hogy: katonaság. De az egészségi állapotod miatt... Nem tudom, én sose voltam katona.

És igen, élvezd az életet, aztán találsz majd valahol munkát, ne aggódj. Biztos, hogy most is vannak olyan ismerőseid, akiktől meg lenne a protekció, de ha nem is, addig még lesznek. :)

2012. szept. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is sokat gondolkodom a jövőmön és szintén még csak 10-es vagyok. Bár engem inkább szanályosan megrémít, ha túl sokat töprengek, és nem találok semmit ami érdekelne a későbbiekben... Szóval ne aggódj, mostmár ketten vagyunk ezzel a problémával. 16/l
2012. szept. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
fölösleges aggódni, biztos hogy nem lesz életed ebben az országban. ha akarsz valamit az élettől, tanulj angolt+1-2 kevésbé ismert nyelvet, és menj külföldre. ha nem vagy lusta, ott keresel annyit, hogy a hobbidat is űzhesd
2012. szept. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Esetleg a vállalkozás jó ötlet ilyen helyzetben..
2012. okt. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!