Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az egóság lenne ha felrakok 1...

Az egóság lenne ha felrakok 1 szárral 1 képet és ő belájkolja amin együtt vagyunk rajta?

Figyelt kérdés
2012. szept. 23. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Egy szárral??? Miért nem egy gyökérrel?
2012. szept. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
okcsá -.-"
2012. szept. 23. 17:59
 3/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nem lenne "egóság", bár dobna az amúgy -szerintem- nem csekély önbizalmadon... Mondjuk attól függ ki a híresség.

2012. szept. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szárral? micsoda? nem értem a kérdést :SSSbocsi :O
2012. szept. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4 innentől nem az én hibám sorry :)
2012. szept. 23. 20:52
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi az az Egóság? Ego=Én...Énség??? Az mi??
2012. szept. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hogy mi van???????? Szerintem nem feltétlenül a mi hibánk, hogy nem értjük a kérdést. Én igazán megpróbálom, de ennyi megy:

Valószínűleg facebook.

szár=???share? megosztás? vagy szar? akkor mire érted?

ő: kicsoda? bárki általában, vagy pasid, csajod, barátnőd, barátod, haverod, aki tetszik, ki?

Az egóság kire értendő? Azt kérdezed, hogy részedről lenne-e ez "egóság", vagy az ő(bárki legyen is az) részéről?

Öhm...Az, hogy "ő" belájkol valami, az részedről biztos nem "egóság". Ennyit tudok mondani, amíg értelmesebben ki nem fejted.

2012. szept. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jaaa...szár=sztár?

Nem lenne "egóság", mert az a szó, ha létezne sem ezt jelentené. Viszont valószínűleg nem is lájkolná be.

2012. szept. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bár nem értem, hogy ha értelmes választ vártál, (és most már sikerült jól értelmeznek a kérdést), akkor miután jelezték, hogy értelmetlenül sikerült kiírnod, miért nem korrigáltad a saját hibádat, miért a többieket minősítetted...
2012. szept. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
egy szárral? vagy mi... egy szarral? :D
2012. okt. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!