Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van ez? Miért nincsenek...

Miért van ez? Miért nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
Tudom hogy vannak már ilyen kérdések, de egyre jobban idegesít.A bátyám és a hugom is könnyen barátkoznak, de én társaságban visszahúzódóbb vagyok.Már egy éve járok ebbe az osztályba és nem találtam senkit akivel szívesen ellennék.Az előző sulimban volt pár haverom, de amikor velük voltam akkor sem éreztem igazán jól magam, most pedig már szinte teljesen megszakadt velük a kapcsolatom.Tény hogy elég furcsa humorérzékem van, de a tesóimat ez valahogy nem gátolja.A stílusom is elég érdekes és már szinte kezdek letenni arról hogy találok egy olyan barátot aki megértene.
2012. szept. 23. 20:30
 1/4 anonim válasza:
Ahelyett,hogy azon gondolkozol,miért nincsenek barátaid,és sajnáltatod magad,inkább beszélgess az emberekkel,menj oda te hozzájuk,ne várd el,hogy mindig ők menjenek oda! Biztos találsz majd barátokat ha teszel is érte! :)
2012. szept. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"társaságban visszahúzódóbb vagyok" ezért.

Na most gondolj bele ha te nem nyilsz mások felé akkor ők sem fognak feléd, egy barátság úgy alakul ki ha ez kölcsönösen megy tehát te is nyílsz feléjük ők is nyílnak feléd és akkor így van ez. Én is hasonlóképen vagyok mint te, Számtalanszor kerültem már teljesen idegen környezetbe, elég az ha csak kicsit beszélgetsz valakivel már kialakulóban van a kapcsolat. A lényege a dolognak az hogy ne húzódj vissza ne menekülj tőlük, légy köztük, előbb utóbb tuti összebarátkoztok. Én felnőttképzésre járok. Most vagyok ott 2 hete és totál idegen környezetbe kerültem sőt úgy hogy a többségében voltak olyanok akik ismerték egymást, és mégis már kezd kialakulóba lenni a barátságunk. És az a titka amit írtam az előbb. Legyél kicsivel nyitottabb.

2012. szept. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a mostani osztályokban már klikkesedés van, és ha van is akihez szívesen oda mennék beszélgetni, otthon van még r másik gyerek is akinek meg nem különösebben vágyom a társaságában.Ja meg eléggé kinéznek mindenhonnan mert fekete ruhákat hordok és nagyon fiús vagyok.A fekete ruha és a kiadást hajam miatt ami a szemüvegem nélkül a szemembe lóg, páran azzal iszkálnak hogy emiatt vagyok.Azt viszont senki nem mondhatja hogy én nem teszek semmit az ügy érdekében, mert a nyáron elég sok pozitív változáson mentem keresztül, többek között közel nem vagyok olyan makacs és lobbanékony mint tavaly.
2012. szept. 23. 21:13
 4/4 A kérdező kommentje:

Bocsi csak telefonnal egy kicsit nehéz írni.

R helyett 4 emiatt helyett emós meg ami még nem teljesen érthető.

2012. szept. 23. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!