Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szörnyű ember vagyok, ugye?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szörnyű ember vagyok, ugye? Ha valakivel együtt vagyok, egyszerűen nem érzem át, hogy közben miért ne találkozzak másokkal. Így gyakorlatilag minden partneremet megcsalom, lelkiismeretfurdalás nélkül!?

Figyelt kérdés
Az sem érdekel, hogy közben a párom együtt van e mással, amíg nem köti az orromra egyszerűen hidegen hagy. Én szexuálisan nem csaltam még meg senkit, de randizgatok és csókolózok közben más férfiakkal. Komolyan nem érzem ezt bajnak, de közben tudom, hogy ez nem normális. Mi lehet velem, egyszerűen csak nem vagyok szerelmes és ezért nem kötődöm érzelmileg, vagy ez sosem fog változni? (Alkatra abszolút nem vagyok egy "r.ngyó" típus, nem bulizok nem iszok, helyette olvasok, színházba járok...) Kérdésemet nem polgárpukkasztásnak szánom, kérem, hogy csak értelmes válaszokat írjatok.
2010. jún. 24. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a randifüggőség. Egy kapcsolat legizgalmasabb része mindig az, amikor megismerjük a másikat, izzik a levegő, mindketten égtek a vágytól, hogy végre csókolózzatok.. aztán ez megszűnik, kialakul a kapcsolat, és csillapodnak az érzelmek. Van, aki ezt nem fogadja el, mindig kell neki az a bizonyos izgalom. Ez addig nem baj, amíg nem csapsz be másokat, és nem hitegetsz senkit. Ha randizgatsz valakivel, akkor az még nem kapcsolat, csak akkor közöld azt is az illetővel, hogy csak játék az egész és ne számítson többre.

Ha viszont úgy csinálod, hogy össze is jössz valakivel, hitegeted, közben folyamatosan csalod másokkal, miközben ő semmiről sem tud, az elítélendő, és beteg lélekre vall.

2010. jún. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lány vagy ?
2010. jún. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen lány és 19 éves.
2010. jún. 24. 11:42
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
na mind 1 én azt vettem le hogy igen... gyere hozzám járjunk 1-2 hetet utána törj össze és így neked is meg nekem is jó lesz.
2010. jún. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is az lehet az ok,amit az első válaszoló leírt... Mert a kapcsolat eleje a legizgalmasabb... Lényeg,h ne bánts vele senkit!!!! Jah,és szerintem ha találkozol egy olyan férfival,akit igazán szeretsz,ez elmúlik magától,nem fogsz új "élményekre" vágyni!!
2010. jún. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
8%
nyomo.rék rib.anc vagy ez a helyzet bébi, utálom az ilyeneket már 1hónapja szívok egy ilyen nyom.rék csaj miatt :@
2010. jún. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ne aggódj, nincs veled semmi baj. Csak még nem "élted ki" magad. És ahogy írták már...izgalmakat keresel.

Csókolózni azért nem lenne szabad, mert ez már az értékrendemben megcsalás, de ki hogy állítja fel a kapcsolat szabályait. Mindenesetre, ha nem mondom meg az állandó barátodnak, hogy mi a helyzet, akkor igenis megcsalod. Ha elfogadja, akkor meg a ti dolgotok mit neveztek kapcsolatnak.

2010. jún. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!