Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Erős férfi létemre miért...

Dany22 kérdése:

Erős férfi létemre miért érzékenyülök el mindig? Mia baj velem

Figyelt kérdés
22éves vagyok nem eza nyápic testalkat erös vagyok mind testileg mind lelkileg de ha egy jó számot az x faktorban vagy mashol meghallok nem is a szám hanem az,hogyha valakinek sikere van akkr szinte könnyezek a sirás keringet.már régen suliban kezdödött mikor farsangon valaki beöltözött valami jonak és ujjongott a közönség akkor mar keringet benenm az erzes.de ez nem olyan,hogy van egy x ember és siroki xd hanem ien hullámok mikor nagyon jo és nagyon ujjong a közösség xd kicsit hüyén erzem magam ienkor csipkeem az orrom :D XD
2012. szept. 25. 10:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs veled. Emberből vagy, és ezt nem felejtetted el - másokkal ellentétben. :)

Mondjuk azt nem tudom, hogy a korodbeli lánykák ezzel mennyire élnek vissza, de azt tippelem, hogy jelentősen. Szóval nagyon vigyázz, kit választasz.

2012. szept. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Ez bennem is megvan és nagyon örülök neki, hogy így át tudom érezni mások örömét. Szerintem ez a képesség egy áldás :)


33/F

2012. szept. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nálam is van ilyen, mondjuk én nő vagyok. Engem kényszerbetegséggel kezeltek és mikor ezt említettem erre is mondott valamit a pszichiáter, hogy ez mi, de minden bizonnyal nem súlyos, mert amúgy már nem szedek gyógyszert. :-)


Szóval nem vagy beteg ne aggódj, de bizony azon túlmenően, hogy érzelmes vagy mondjuk, lehet pillanatnyi agyi működési zavar, mondjuk túl aktívak adott helyen a neurotranszmittereid, de nem halálos. Tulajdonképpen normális, mert manapság már minden "zavar"-nak minősül, mert el kell adni az antidepresszánsokat is. Ne foglalkozz vele.

2012. szept. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs baj. Az csak idióta kreáció, társadalmi begyöpösödött marhaság, hogy a férfi nem sír, a férfi bátor hős, akinek soha a szeme sem rebben. Te egy érzékenyebb férfi vagy... de attól még férfi. És semmi bajod sincs.
2012. szept. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs Veled..

Az embernek vannak érzései, legalábbis a szerencsésebbeknek...

Sokkal többre értékelek egy ilyen pasit, mint aki gyökér,

csúnyán beszél, nem tiszteli még az anyját se...

Vége egy "érző" ember..Biztos rossz oldalakat nézek, de tele a gyakori kérdések oldal rinyálós, békétlen, mindenért szülőket okoló,agressziv, világfájdalommal tele

fiatalokkal, akiket senki nem ért meg...

Örülj neki, hogy Te nem vagy ilyen...

Én is örömmel látom, vannak még ilyen fiatalok...

Maradj ilyen, sok sikert kivánok...!!!! :))

2012. szept. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%
Engem is keringetett a sírás,amikor olvastam a szövegedet XDD
2012. szept. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy nagyon jó tulajdonság,bárcsak több emberben meglenne.Ettől nem vagy kevesebb,de ami a hejjjjesírosodat illeti,hát azon lenne mit javítani.
2012. szept. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

10:51 köszönöm :)

köszi a sok hülye válasz adónak is!!!

NEM AZT JELENTI,HOGY EGY SIRÓS pityogó vagyok csak ha látok egy olyan jelenetet filmben a szivem majd megszakad,az x-faktor egy példa volt!!

Ennek elelnére erő testalaktom van nem ien kislányos :)

csak ugye itt a gond,hogy a lányok ezt kihasználják és nem értékelik.Inkább a volt barátnöm választott egy olyat aki füvezik,drogozik,iszik,lop.

Nem tehetek róla,hogy iennek születtem. :S :)

remélem majd egyszer valaki értékelni fogja.

2012. szept. 25. 11:41
 9/10 A kérdező kommentje:

11:38 bocs az irás miatt csak siettem :) mert szünetben írtam meg suliba :)

mégegyszer sorry

2012. szept. 25. 11:42
 10/10 anonim ***** válasza:
műkedvelő vagy :D
2012. okt. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!