Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitol lehet ez? Folyamatosan...

Mitol lehet ez? Folyamatosan ar az agyam

Figyelt kérdés

Egy percre nem birok ''lenyugodni''. Folyton a tokeletes pillanatokat varom, es mikor eljon, azon gondolkodom, vajon mikor mulik el.

Nem tudom elvezni az eletet, nincs olyan perc, hogy ne agyalnek valamin. Es ezt mar tobben emlitettek, mintha ez valami jellemhiba lenne, hogy nekem folyton jar az agyam.

Soha nincs olyan, hogy nem gondolok semmire. Gatlasos vagyok, meg berugni sem birok, mert olyankor is mindig magamnal vagyok teljesen. Nem merem elengedni magam. Es mindenki azt mondja nekem, hogy ez amugy nem rossz tulajdonsag, csak tonkreteszem a fiatalsagom. De hogy kerekedjek felul ezen? Meditalni is probalok, de altalaban olyankor is fennakadok valamin, es nem birok ellazulni.

18L


2012. júl. 12. 11:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Keress fel egy jó kineziológust, segíteni fog.
2012. júl. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!