Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Nem mindenki kötekedős agressz...

Nem mindenki kötekedős agresszív állat, ha részeg?

Figyelt kérdés

Én eddig azért nem ittam, mert csak ilyeneket láttam a rokonságba, a ismeretségi körömbe, hogy ha ivott, kötözködött, beszólt, hogy kinek képzelem én magam, meg agrewsszivitás volt.


És amikor én kipróbáltam, hogy na milyen részegnek lenni, arra jöttem rá, hogy nekem semmi ilyen nem volt. Nincs kedvem senkinek beszólni, senkit megverni, senkit leszólni.

Ez normális dolog?

Csak én jártam eddig rossz helyen?


2012. febr. 17. 19:42
1 2
 1/17 Phoney ***** válasza:
100%
Rossz helyen jártál. Rossz emberismerőknek érdemes részegen megfigyelni az embertársaikat, az sokat elárul róluk. Aki részegen agresszív, az józanon se egy Nobel-békedíjas, legfeljebb tud viselkedni.
2012. febr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Az én baráti társaságomban senki nem vált még kötekedőssé. Ahogy előttem is írták: a részegség kihozza az emberből azt, amilyen ő valójában. Nekem eddig kétféle tapasztalatom volt: hihetetlenül vidámak lettünk tőle, táncoltunk, jól éreztük magunkat, vagy bealudtunk, de azt is a legnagyobb békében:)

Aki részegen agresszív lesz, az józanul is frusztrált és ingerlékeny.

2012. febr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én ha iszom, akkor idióta vihogós leszek, aki poénosnak képzeli magát és hülyéskedni próbál - változó sikerrel. De van egy pont, ami után nem is kívánom az alkoholt, én olyan kiütött részeg sosem voltam. Kötekedő és agresszív sem.
2012. febr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

na, az ilyen agresszív részegeket utálom. nem is megyek velük inni vagy bulizni.

én afféle szerelmes részeg vagyok. mindenkit ölelgetek, érzékenyebb leszek, kedves vagyok, ismerkedős :)


egyébként én is azt vettem észre, hogy aki ittasan agresszív, az józan állapotában sem teljesen normális.


szerencsére az ismerősi baráti körben is hozzám hasonlóak vannak, így jó bulikat szoktunk csinálni :D

2012. febr. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%
Nem mindenki az, de én igen. Úgyhogy vigyázz, mert már a hatodik sörömet iszom ma :-)
2012. febr. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Azt mondják borban az igazság! Mennyire igaz! Az ember valódi énjét az ital hozza elő.Nincs ilyen hogy ez a Jani milyen rendes ember de ha iszik vadállat lesz!Az ital a valódi énjét hozza elő! Amikor józan akkor sunyít mert gyáva de amikor ivott akkor jön elő a valódi énje! Az ital olyat nem hoz elő ami nincs az emberben!
2012. febr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondja a fáma, hogy Noé mielőtt a szőlőt elültette megöntözte egy oroszlán, egy disznó és egy majom vérével. Ezért a részeg ember vagy úgy viselkedik, mint egy oroszlán, vagy úgy, mint egy disznó, vagy úgy, mint egy majom.
2012. febr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én megállás nélkül pofázok, meg röhögök saját magamon, hogy mennyire nem bírok beszélni meg járni!
2012. febr. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Eddig rossz helyen jártál :-) Sokan nagyon jó fejek tudnak lenni, amikor elengedik magukat. Épp a héten volt ilyen élményem, spontán alakult ki egy kis buli az új szomszéddal és elég viccesre sikerült. A végén már mindenféle gagyi zenére táncoltunk, ízlésünktől függetlenül, de amúgy a pasi nagyon jó fej volt józanon is, aztán amikor berúgott akkor is. Inkább azt mondanám elő jött belőle a gyerek. :-)))
2012. febr. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem attól függ, hogy milyen kedvem van, ha örömömben iszok olyankor sokat nevetek, hülyéskedek, meg ilyesmi, ha meg bánatomban, akkor általában kedvem van valamit széttörni.
2012. febr. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!