Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A szerelem/szeretet tényleg...

A szerelem/szeretet tényleg mindent legyőz?

Figyelt kérdés
Elég a boldogsághoz,ha két ember szereti egymást ?
2009. aug. 5. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
A boldogsághoz elég,sok gondot letudnak küzdeni közösen.De ha nincs meg a megélhetéshez szükséges anyagi körülmény,akkor már nagyon kicsi a valószínűsége.
2009. aug. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
91%

NEM.

De ez nem ilyen egyszerű. A párkapcsolaton belül az egyik legbonyolultabb probléma.

Szeretem, szerelmes vagyok belé, de napi szinten jönnek elő olyan problémák, amik abból adódnak, hogy teljesen másképp látunk, élünk meg, dolgokat, problémákat, stb.

Ennek ellenére igenis szeretem, de egy csomó mindent másképp kell tennem, ha nem akarok vitákat, hogy jobban tudjak azonosúlni az ő elképzeléseihez.

Na ehhez kell az a bizonyos SZERELEM, kitartás, a kérdés: Meddig lehet másmilyennek lenni, mint amilyen alapból vagyok.

Tehát az igazi boldogsághoz NEM ELÉG csak a szerelem.

2009. aug. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sajnos szó szerint ez a problémám,amit a 2.válaszoló írt.

Imádjuk egymást,van egy kislányunk is,DE! megőrítjük egymást.Teljesen mások a nézeteink és az értékrendünk is!

6 éve vagyunk együtt,ebből 4 éve házasok.Próbáltuk külön is,de nem ment.Igazi se veled,se nélküled kapcsolat.Mit tehetnék?

2009. aug. 5. 15:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Józan észt sosem. Nálam nem! F.25
2010. szept. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!