Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha választhatnál, hogy hátralé...

Ha választhatnál, hogy hátralévő életednek egy részét valakinek átadnád, kinek tennéd? Akkor is megtennéd, ha ezzel ez a következő életedből lenne levonva?

Figyelt kérdés
Ezzel képes lennél haldokló személyeket is gyógyítás útjára juttatni! Egyfajta feltámasztás!

2012. okt. 10. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Arra alkalmas (értsd: számomra megfelelő) embereknek szívesen (így a haldokló személyek kapcsán, hogy említetted)!

Illetve családon belül bármelyik igazán közelálló embernek, például anyukámnak, apukámnak, vagy bátyámnak. Nyugodtan lelehet vonva.

2012. okt. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ellenségeim közül néhánynak szívesen átadnám, biztos szívás a hátralevő 15-20 évem.
2012. okt. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Senkinek, miért adnám oda az életem bárkinek is?
2012. okt. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nullanullás: látod, még a kérdést sem sikerül megérteni. :)

Nem kell, csak egy lehetőség. Önzőség rulz.

2012. okt. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De értem a kérdést, de mindenkinek annyi van hátra, amennyi. Nem adnék oda a saját életemből egy évet sem senkinek, aki haldoklik, az haldoklik, mindenki számára eljön egyszer a távozás ideje...
2012. okt. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

B+ Kérdező... Most elbőgtem magam :( Pedig nem szokásom sírni...


Ha valakinek átadhatnám az tényleg feltámasztás lenne... A tatámnak adnám aki 2004-ben hunyt el... Mindent megtennék, hogy visszakapjuk, még az életemet is feláldoznám!

Az én életemnek úgysincs értelme... Inkább haltam volna meg én!!! :( :(

2012. okt. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van egy barátom, aki állítása szerint örökké akarna élni. Mindig a maximumot akarja kihozni magából, meg az egész életéből, mindig küzd, hogy jobban haladjanak a dolgai. Neki minden perc számít, minden idejét hasznosan akarja eltölteni. Állandóan dolgozik valamin, ha csinál valamit, annak mindig szemmel látható eredménye van, ez az eredmény pedig mindig hasznára válik valakinek. Ezért aztán ő kapná meg az életem. Tudom, hogy jó célokra fordítaná azokat a pluszéveket.
2012. okt. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!