Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak Hogy megtaláljam...

Mit csináljak Hogy megtaláljam a helyem?

Figyelt kérdés
Sűrűn szoktam unatkozni egyszerüen nincs semmihez kedvem... nincs vmi ötletetek hogy mivel üssem el az időt?
2009. aug. 6. 18:20
 1/6 anonim válasza:
100%

Üdv!


Mindenekelőtt hány éves vagy, mert ez nagyban befolyásolja egy ember mindennapjait.

Ha éppen a nyári szünidődet töltöd, akkor mondjuk mehetnél a haverokkal strandolni, vagy AM könyvel munkát vállalhatnál és így napi 8 órát tuti le vagy kötve és még lesz egy kis zsebpénzed is.

Nekem egyelőre ennyi jutott eszembe...:D

2009. aug. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha pedig felnőtt ember vagy, (Nem tanuló) akkor baromi szerencsés lehetsz, hogy ilyen sokat tudsz semmittenni!:D:D
2009. aug. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Még tanuló vagyok
2009. aug. 6. 19:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha rádtör az uncsee, akkor hallgass zenét vagy menj el sétálni. A könyv is jó lehet, ha érdekel. (engem nem, csak azért mondom^^) Ha van, akkor sétáltass kutyát, ismerkedj új emberekkel élőben vagy neten. A chat kiváló unaloműző, de csak mértékkel!
2009. aug. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
és még tucat sok más dolog ...
2009. aug. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Sok ember ilyenkor elmegy céltalanul utazgatni. Én biztos nem tennék ilyet, de sokan mondják, hogy milyen izgalmas.

Én ha unatkozom általában elkezdek tanulni valamit. (Persze nem sulis tárgyat, hanem valami fölösleges dolgot, pl. rubik-kocka, kártyatrükkök..)

2009. aug. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!