Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan találhatnám újra meg...

Hogyan találhatnám újra meg önmagam? Volt már valaki így? Tanács?

Figyelt kérdés
Teljesen elveszítettem régi önmagam. Olyan mintha nem is én lennék :S Régen boldog voltam vidám nagyon sok minden érdekelt. Most meg mintha kiszállt volna belőlem a lélek. Nem érdekelnek azok a dolgok amik régen nincs kedvem bulizni emberek közé menni semmi. :S 19 éves lány. nem találom önmagam mintha belülről teljesen szétestem volna.
2012. okt. 13. 16:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet a pasikkal? Ha már ez se boldogít téged, akkor tényleg gond van.
2012. okt. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
nincs pasim... de hiányzik az életemből az biztos... csak nem akarok akárkivel összejönni és kevés a normális. :S
2012. okt. 13. 16:54
 3/18 anonim ***** válasza:

Normális pasi az sok van, de szép az már kevesebb :)

Menj el ma este valahova szórakozni .. Ha van a közeledben erre lehetőség.

2012. okt. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
nincs kedvem emberek közé menni :s tudom a herceg nem fog fehér lovon bekopogtatni :D csak túl sokat csalódtam már mert sokat ismerkedtem szórakozóhelyen és nincsenek túl pozitív élményeim ezzel kapcsolatban :S
2012. okt. 13. 17:02
 5/18 anonim ***** válasza:
oké, akkor otthon végezhető dolgot ajánlok: olvass valami felemelőt... csak hát mi számít neked annak ...
2012. okt. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha tudsz angolul akkor küldhetek e-bookot.
2012. okt. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Kop kop kop. Nem vagyok herceg és a lovakat se szeretem :D


Viccet félretéve, elsősorban kellene keresni valakit/valamit ami motivál annyira hogy annak az elérésért hajlandó legyél tenni valamit.


A többi jön magától..

2012. okt. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
hát igen nagyon szeretek táncolni meg énekelni úgy érzem színpadra vagyok teremtve csak nem teszek ezért semmit mert hülyeségekre gondolok tele vagyok negatív töltettel amit igyekszem leküzdeni de nem sikerül most :s
2012. okt. 13. 17:46
 9/18 anonim válasza:
néha nekem is van hasonló érzésm. még középiskolába jársz? most fogsz érettségizni?
2012. okt. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
igen középiskolás vagyok most érettségiznék csak most sajnos össze kell szednem magam mert így arra sem vagyok képes. :D
2012. okt. 13. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!