Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mikor lesz ennek vége? Már...

Mikor lesz ennek vége? Már unom. Egyszer ezt gondolom, másszor azt, komolyan. Mikor lesz vége ennek a hülye serdülésnek? 13/L

Figyelt kérdés
Köszönöm élőre is a normális válaszokat.

2012. okt. 14. 08:16
 1/8 anonim ***** válasza:

18 20 évesen :-/


kortársad

2012. okt. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyan ez van, de engem nem érdekel! :)

Majd egyszer elmúlik ez is.

Játssz valami értelmes játékkal és ne gondolj rá és ennyi! :D

2012. okt. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
meglehet hogy soha, mert ennek semmi köze a serdüléshez. normális embernek vannak érzelmei, kétségei 18 felett is. sokszor akkor is ha tagadják.
2012. okt. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha evvel vigasztallak, nem annyira vagy vele egyedül. Én koranövő vagyok ( vagy, hogy mondják, anyukám szerint, sokan vannak így), tegnap kérte nekem kölcsön anyám a Gólya hozza...? című kötetet. Havim még nem volt, de valamennyire félek tőle.

9/L

2012. okt. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

9/L

Koranövő vagyok (gondolom sokan vannak ezzel így), engem is zavar valamennyire. Nagyon szőrösödöm, szinte mindenütt, osztálytársaim csúfolnak is ezért, hogy "Borotváljam le a lábam!". Minek? Igaz, mostanában a kézfejemen, az ujjamon is pár szőrszálat vettem észre, anyu tegnap kérte kölcsön a szomszédtól a Gólya hozza...? c. kötetet. Valamennyire, kicsit félek is (főleg a havitól).

Remélem segítettem valamit!

:)

2012. okt. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
hogy-hogy unod?mi bajod van vele?
2012. dec. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Jé 9 évesek is vannak itt?? Először hirtelen amikor megláttam a számot azt hittem egy 1-es lemaradt az elejéről:D (nem csesztetésből)

Amúgy (nektek mondom) a havi nem olyan nagy ügy. Az elején kicsit kellemetlen, meg idegesítő (MINDIG legyen nálatok betét a suliban mert az egy kicsit ciki amikor megjön és nincs nálatok semmi... tapasztalatból), de ezt is meg lehet szokni egy idő után:).

Na! Nem biztos hogy ennek köze van a serdülőkorhoz. Mindenkivel (főleg a bizonytalan embereknél) szokott lenni olyan hogy hirtelen nem tudja eldönteni mi a jobb. Viszont lehet hogyha nagyobb leszel akkor már magabiztodabban döntesz dolgokról, de mindenkiben van (kortól függetlenül) egy kis bizonytalanság ilyen helyzetekben. Ha viszont bizonytalan vagy valami kapcsán akkor érdemes jóóól átgondolni a dolgokat hogy vajon megéri-e. Bár nem tudom pontosan mire gondoltál azzal hogy "egyszer ezt gondolom, másszor azt".

14/l

2014. júl. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Előző vagyok bocsi nem láttam mikori a kérdés. Így viszont már értelmét veszíti az írásomXD. Na mind1.XD
2014. júl. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!