Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Huszonévesek! Ti is néha úgy...

Huszonévesek! Ti is néha úgy érzitek, hogy még inkább gyerekek vagytok, mint felnőttek?

Figyelt kérdés
24 vagyok, és bár viszonylag jól veszem az akadályokat (munkahelyváltások, költözések stb), néha csak sírni van kedvem, és úgy érzem, még nem vagyok elég felnőtt az ilyen felelősségvállaláshoz. Pedig muszáj, ezért ezt nem is mondom nyíltan senkinek, csak a párommal beszélünk ilyenekről.

2012. okt. 15. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is így éreztem mindaddig, míg meg nem szültem a Kisfiamat. (De néha mikor együtt játszunk még kicsit szoktam gyerekként érezni magamat)
2012. okt. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen én is 24 vagyok. És igen. De azért már erősebb is vagyok, mint voltam. Sok dolgon átmegy az ember, és megérti a dolgok menetét, vagyis az az igazság, hogy mostmár másképp látok sok mindent, mint akár 1 vagy 2 vagy 3 éve is. Másrészt, más féle értelemben is gyereknek érzem magam. Nem lettem olyan komoly, mint mások, és csak azzal foglalkozni, hogy ez meg az így meg úgy menjen, teljesen beszürkülve. De ennek így is kell lennie. Csak az tudja élvezni igazán az életet, akiben marad egy kis gyerek is.
2012. okt. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is napokon belül 24 leszek, és hát üdv a Kölyökklubban! :D Én nem is akarok megszabadulni ettől a tulajdonságomtól, mert sok velünk egykorú belekényszeríti magát az általa felnőttesnek gondolt életérzésbe, de nem is boldog egy szálat se.
2012. okt. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
én 20 vagyok és közelsem felnőtt :D
2012. okt. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem érzem így. De az viszont elég baj hogy a pároddal nem tudsz beszélgetni ilyenről.
2012. okt. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, szerintem az az elég nagy baj, hogy te nem tudsz olvasni...
2012. okt. 16. 22:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Jól van na, félreolvastam. Tudom te vagy a tökéletesség mintapéldája 24 évesen és soha semmiben sem hibázol!
2012. okt. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ssx44 - a kérdezőnek igaza volt, és ha a tökéletesség mintapéldányának tartaná magát, akkor nem ismerné be, hogy "néha sírni van kedve". Például.
2012. okt. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tökéletes a legkevésbé sem, az egyetlen dolog, ami tökéletes az életemben az a párommal való kapcsolatom, azért ugrottam így neked, hogy pont ebbe kötöttél bele, nem akartam bunkó lenni.
2012. okt. 17. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!