Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem találok barátnőt?...

Miért nem találok barátnőt? (semmi rosszra nem kell gondolni) Nő vagyok, családos, és gimis korom óta (15 éve) nincs barátnőm, nem tudom megbeszélni a dolgaimat senkivel.

Figyelt kérdés

Olyan kéne, akivel lehetett volna babakocsit tologatni, lehetne vásárolgatni, kávézni, megbeszélni a háztartást, a gyereknevelést, stb, csupa csajos dolgot csinálni. Vagy családostól összeülni grillezni, együtt nevetni, és néha sírni. Vidám, könnyű természetem van, egyenes, őszinte ember vagyok, nem tolakszom, de ugrok, ha hívnak. Szeretek másokat meghallgatni, és nem terhelek senkit a panaszaimmal.

Mégse sikerült igazán összebarátkoznom senkivel (gimis barik szétszóródtak a világban). Kollégám nincs, egyedül dolgozom egy kis abc-ben. A vevők közt sem tudtam találni valakit, akivel közelebbről megismerkedhetnénk, pedig igyekszem beszélgetni, barátkozni, nyitott vagyok.

Interneten levélbarátnőim vannak, de az nem az igazi!

Két lánnyal találkoztunk is, de mintha két bolygóról jöttünk volna.


Mit rontok el?


2012. okt. 15. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem semmit nem rontsz el.

Csak egyszerűen nehéz felnőtt fejjel meg még nehezebb barátokat találni.

Mostanában én is levelezem,ismerkedem, 1 lánnyal sikerült eddig találkoznom,Ő szimpatikus nagyon,és nagyon reménykedem,hogy igaz barátság alakul köztünk.

Amúgy érdekes én is egy kis abc-ben dolgozom,sok emberrel találkozom,és én sem találok ott senkit akivel barátkoznék,pedig 4 éve ott dolgozom már.

Ne add fel:)

Merre élsz?:)

2012. okt. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rontasz!
2012. okt. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen érdekes.Én is nő vagyok családos 1 éves a kislányom.Azon kaptam magam hogy nézem az ablakból kettessével tologatják a nők a babakocsit nekem meg a rokonaimon kívül senkim sincs akivel beszélgethetnék vagy néhanapján elmehetnénk valahova a gyerekekkel stb.Hogy miért még nem jöttem rá.
2012. okt. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vegyél egy kutyát!
2012. okt. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Érdekes, két sógornőm van, de ott sincs meg a közös hang.

:-((

Pest megyei vagyok! 1-es, jössz?

2012. okt. 16. 12:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Én sajnos Somogy Megyei vagyok. :(

De ha Bp-n laknék, akkor nem lenne gond. :)

2012. okt. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!