Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért kell mindenkinek aktív...

Miért kell mindenkinek aktív szexuális életet élnie? Miért nem fogadja el senki, hogy aszexuális vagyok?

Figyelt kérdés
2012. okt. 22. 05:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Azért mert szinte minden férfi csak azért keres barátnőt hogy legyen kit rendszeresen dugni.Nekik nem szeretet kell,csakis élvezet,a buta libák meg elhiszik hogy szeretik őket csak azért mert szájba verik őket a farkukkal
2012. okt. 22. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Értem a kérdezőt, nagyon sokan vásárolnak potencianövelőt és én sem értem, miért. Ha nem megy, minek erőltetni?
2012. okt. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem kell mindenkinek, ez nem kötelező :D De egyáltalán nem is vágytál még rá soha ? Párkapcsolatot azért még szeretnél?

Amúgy aki meg nem fogadja el azokat le kell sz@rni, ilyen egyszerű

2012. okt. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Igen, úgy értem, ahogy a 3. mondja. Szinte mentális betegként tekintenek rám, pszichológushoz küld anyum is, csak 1 ember fogad el végre ilyennek, amilyen vagyok.

Vágytam rá régebben, de azóta ez teljesen megváltozott...

2012. okt. 22. 09:38
 5/16 anonim ***** válasza:
Korod azért leírhatnád :)
2012. okt. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem kell! senkinek semmi köze a szexuális életedhez. Én se élek aktívat, mivel nálam előbb van a szerelem aztán a szeretet és aztán jön csak a szexuális élet.
2012. okt. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Hát leírom, de ettől még vegyetek ugyanolyan komolyan, mint eddig :D

16/L vagyok.

2012. okt. 22. 20:28
 8/16 anonim ***** válasza:

Abszolút nem kell. Számomra sem ez a legfontosabb az életben, vannak más elfoglaltságaim, hobbijaim.

Általában akik sekélyes, unalmas életet élnek, azoknak a szex a legfontosabb örömforrásuk.


De ez lehet, hogy változni fog Nálad. A változásnak ne állj ellen.

2012. okt. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

te figyelj, és próbáltad már?

mert az egy dolog, hogy mondjuk spontán nem kívánod, meg önkielégíteni nem szoktál... én se csináltam soha.

de a szexet szeretem, azzal, akit szeretek..


szóval nem kell magad feltétlenül aszexuálisként elkönyvelni, lehet, hogy egyszer majd megkívánod. addig meg ne foglalkozz vele.

azt mondjuk nem értem, anyukádnak mi köze a szexuális aktivitásodhoz.

22L

2012. okt. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát én félek, és undorodok a fiúktól/férfiaktól. Inkább az utóbbi.
2012. okt. 23. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!