Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert nem tud velem senki sem...

Miert nem tud velem senki sem kedves lenni? 18/L

Figyelt kérdés
Èn olyan jòindulattal fordulok mindenkihez, és mèg a légynek sem ártanék semmiben, soha..de mégis, mindenki àtnèz rajtam vagy mogorvàn szól hozzám. Meg a csalàdom is.. Ês annyira el vagyok keseredve mert nem tudom mivel érdemlem ezt ki.. Önbizalomhiânyom is van, nagyon durvàn ès lassan mar tenyleg ugy erzem senkinek sem vagyok fontos, totàl fölösleges hogy élek..
2012. okt. 22. 15:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet az hogy csak te látod igy?
2012. okt. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem pont az önbizalomhiány miatt van ez az egész.

Tényleg valószínű, hogy félreértelmezed.

2012. okt. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Elsőnek... éppen arról van szó, hogy ő így érzi...
2012. okt. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Na ezt a mentalitást, hogy minek élsz, azonnal felejtsd el! Igenis van értelme annak,hogy élsz, max. még nem döbbentél rá. De ez nem jelenti azt hogy fel kell adnod, vagy meg kéne változnod. Az,hogy kedves vagy az emberekkel nagyon jó, és sajnos ma már egyre ritkább dolog, szóval becsüld meg (magad!)
2012. okt. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Két lehetőség van. Az egyik, hogy úgy bántasz másokat, hogy észre sem veszed. A másik, hogy igazad van és mindenki más hülye. Ha az utóbbi áll fent, akkor nem szabad hagyni, hogy felemésszen.

Régebben én is úgy éreztem, hogy semmire nem vagyok jó. És mivel én így éreztem, ezért sz@rtam bele mindenbe és önpusztító életet éltem. Jó ezt ne úgy képzeld el, hogy naponta több "utcát" toltam az arcomba meg ilyesmi. Egyszerűen csak teljesen közönyös voltam mindennel és mindenkivel kapcsolatban.

Aztán szerencsére néhány jó barátom az arcomba tolta a véleményüket és (kopkop) azóta nem hiszem azt, hogy én vagyok a világ legszerencsétlenebb embere. :D

Épp azon küzdök, hogy a bejussak a BME-re jövőre, bár mindenki azt mondja, hogy felejtsem el, mert nem menne, fel sem vennének, ami lehet, hogy igaz (sőt, de akkor is ez az ELSŐDLEGES álmom :)), de akkor is ott van még a Kandón a villamosmérnöki. Engem most ez motivál. És ha nem sikerül? Akkor ráérek még azon gondolkodni, hogy akkor most mi a f@szt kezdjek az életemmel. :)

18 vagy. Gondolom neked is ilyenekkel kéne foglalkoznod. Szóval tessék kitűzni valami célt, aztán pisálj a széllel szemben. ;)

2012. okt. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én kedves vagyok veled és szeretlek :)
2012. okt. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nem tudom, hogy mért csinálnak ilyet :o

velem ha valaki jóindulatú, meg rendes, általában viszonzom a kedvességet^^

am nyugodj meg előbb utóbb lesz aki értékeli, csak lehet, hogy rossz a környék pl.

17/F

2012. okt. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha elakarsz valakivel beszelgetni aki kedves veled akkor irj egy privat uzenetet
2012. okt. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy senki nem lesz veled kedves, ha látják, hogy egy ilyen kis jelentéktelen, önbizalomhiányos, visszahúzódó ember vagy, amire még a túlzott jóindulat is rátehet egy lapáttal. Rázd meg magad, legyél határozottabb, és ha arra van szükség ne legyél jóindulatú. Persze nem azt mondom, hogy legyél mindenkivel bunkó.
2012. okt. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Mert csúnya vagy !
2013. aug. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!