Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Létezik még rajtam kívül...

Létezik még rajtam kívül olyan ember, akinek nincsenek barátai?

Figyelt kérdés

Elköltöztek, megházasodtak, gyereket szültek, vagy csak szétsodort minket az élet. Magányosnak érzem magam ebből a szempontból, és kezdem azt érezni, hogy ez az én hibám, hogy nincsenek barátaim.

Egyáltalán, hogyan lehet barátokra szert tenni? Ti hogyan csináljátok?


2012. okt. 24. 20:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
hany eves vagy? fiu lany?
2012. okt. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Négy éve költöztem ebben a városba, de azóta nem találtam barátokat. Nem járok közösségben, emberek közé, munkám sincsen, hogy legalább ott ismerkedhetnék. Azt sajnos én sem tudom, hogy és hol lehet barátokat keresni.
2012. okt. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Létezik. Nekem sincs egy barátom se

19/L

2012. okt. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nő vagyok, 26 éves.

Sose voltam az a térsaság-középpontja típusú személyiség, aki könnyen létesít kapcsolatot, de eddig valahogy mindig volt kit elhívnom egy beszélgetésre, most pedig valahogy nincs. Úgy értem, hogy igazi beszélgetésre, olyan bizalmasra, amit a haverokkal nem csinál az ember.

2012. okt. 24. 20:13
 5/16 anonim ***** válasza:
nekem sincsenek barátaim. Csak ismerőseim akikkel beszélgetek. Ez viszont teljes mértékben az én hibám van, nem tudok megbízni az emberekben. Ezért barátkozni sem tudok...
2012. okt. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hat rossz lehet. Azthiszem lassan nalam is bekoszont ez az idoszak. En se vagyok tarsasag kozpontu de eddig nem voltak ilyen gondjaim, mindig volt nehany jo baratom. De ahogy vege lett a foiskolanak es mindenki szetszeledt, elkoltozott egyedul maradtam. Igy fogtam magam es kikoltoztem kulfoldre. Ezt az evet teljesen egyedul toltottem de kicsit jol esett, volt idom tisztazni magamba nehany dolgot. Na de ha haza koltozom talan ram is ez var. A barataim azota munkaba alltak, ferjhez mentek stb. Szerintem meg kell probalni a regi baratokkal felvenni a kapcsolatot es azokkal eljarni ide oda ahol lehet tovabb ismerkedni.:)
2012. okt. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Azt nem mondanám, hogy jó érzéssel tölt el, hogy léteznek még ilyen emberek, de az is valami, hogy tudom, legalább a problémámmal nem vagyok egyedül.


Köszi a válaszokat!

2012. okt. 24. 21:13
 8/16 anonim ***** válasza:

sajnos nekem sincsenek barátaim:/ néha nagyon egyedül érzem magam,már csak abban bízom h majd fősulin jobb lesz a helyzet

18/L

2012. okt. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem sincsen, még csak egy haverom se :(

Nincs kivel beszélgetnem :(


20f

2012. okt. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Léteznek ilyen emberek persze :) A megoldást én se tudom pontosan, de sejtem. A lényeg, hogy nyitottabbnak kell lenni, az új dolgokra az új emberekre. Nekem se voltak sohase igazi barátaim, de én már tudom, hogy miért. Azért, mert sohase tettem egy fűszálat se keresztbe a dologért és nem is érdekelt igazán az, hogy csak haverjaim vannak.


De ahogy elkezdtem ezen változtatni és nyitottabb lenni, ezek a dolgok is változtak. Igaz egyelőre, csak neten vannak olyan ismerőseim, akikkel őszintén tudok és nyitottan tudok beszélgetni. De nem tudok mit tenni vele, hogy az ország másik felében találok mindig olyanokat akiket keresek :) De idő kérdése, hogy találjak helyben is megfelelő embereket :) 27f

2012. okt. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!