Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindenki bánt. Ok nélkül,...

Rolloh kérdése:

Mindenki bánt. Ok nélkül, mért van ez? (a többi alul)

Figyelt kérdés

Már az osztályban első osztály óta bántanak, cikiznek, most vagyok 8.adikas. Próbáltam mindig elmenni osztályprogramokra, barátkozni, de sosem sikerült...

Kértem, hogy adjanak egy esélyt, hogy hagy barátkozzak velük, de nem. Erre találtam egy jó közösséget egy néptánccsoportot amit nagyon megszerettem és most azzal piszkálnak és mondják, hogy itt lettünk volna mi is. Aztán a fiúk baja, hogy nem mutogatom magam, ilyeneknek nem is fogom, minden lány kéreti magát, de engem nem úgy neveltek. A jegyeim is sokkal jobbak és bántanak, ha megdícsérnek. Nekem van egy barátok és azzal is cikiznek, hogy milyen ronda. De én őt szeretem. Én nem szoktam vissza szólni nekik, sose nem tettem velük semmit, de akkor mért kapom mind ezt, hogy mindennap szörnyű érzésekkel jöjjek haza?



2012. okt. 27. 20:43
1 2
 1/12 B25 ***** válasza:
Nos minden osztályban vannak ilyenek akit ok nélkül csak úgy poénból szivatnak. Próbálj idősebbekkel barátkozni vagy évfolyamtársakkal. Ne érdekeljen mit mondanak mert csak irigyek. Te csak éld az életet, tanulj és ne érdekeljen mások hülyesége. Hajrá!!
2012. okt. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Casak féltékenyek. De annyi ilyen kérdés van. De most téged is megnyugtatunk. Féltékenyek a jegyeidre ,hogy már van barátod... De ne foglalkozz velük Hiszen neked ott vannak a néptáncos barátaid. De akkor miért vagy szomorú? Vagy nem is vagy az? Írd meg és add ki magadból meghallgatunk.
2012. okt. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hát de van egy nagyon vagány csaj akit a másik évfolyamba imádnak és amit mondd rólam, azt persze elhiszik, mert ő olyan kemény...

Amúgy köszönöm a biztatást!

2012. okt. 27. 20:49
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát igen ez biztat, hogy ők is ott vannak, kicsit szomorú vagyok, hogy mindennek lenéznek, neked is köszönöm!
2012. okt. 27. 20:50
 5/12 A kérdező kommentje:
Táncon mindenki szeret meg énis szeretek mindenkit, kivétel nélkül. Oda úgy mentem hogy mindenki bántott és már ma abba gondolok, hogy ők adnak erőt, de az a vagyény csaj mindenkinek terjeszti a hazugságokat, hogy mekkora k*rva vagyok, mikor ő kelletti magát melltartóba... én az ilyet nem értem...
2012. okt. 27. 20:52
 6/12 anonim ***** válasza:

Irigyek, mert úgy érzik, hogy többed van, mint nekik. Többet dicsérnek, jobb jegyeid vannak, jobban szeretnek a szüleid, stb.

A szüleid nem segítenek? Elmehetnél olyan iskolába, ahol az osztály jobban hasonlít Rád.:)

2012. okt. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amúgy én sem értem az ilyet, és ha ilyen végletes helyzet, és sem a tanárok, sem a szülők nem nevelik meg őket, akkor közeget kell váltani.
2012. okt. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el Kislány! Irigyek Rád mert te több vagy náluk. Legyél büszke, és nézd le őket.Én biztos a Te barátod lennék a suliban, mindig nehezen viseltem az igazságtalanságot.Fel a fejjel, ne légy szomorú, és lássák azt innentől rajtad hogy nem zavar a cikizésük. Röhögj a szemükbe amikor cikiznek, és ha azt látják hogy nem idegesít téged, (még ha ez nem is így van, csak ezt ők nem tudják) akkor abba fogják hagyni.
2012. okt. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Relikvia ***** válasza:
Bocsika h most irrok erre mar lehet nem aktualis :// de semmi irigysegrol nincs ittszi.tejjesen.atlagos vagyok 20f ...minden.suliban vannak.voltak.oan gyerekek akiket.luzernak.hivnak.mert szegenyebbek.vagy nem oan szepek stb....ezen sajna valtoztattni.nem tudssz mindigis baztattni fognak..de lassan gimi.ott probalj mas lenni h ne te legyel aki.vegig szivja az eveket..aztan h te tanultal.ok nem..majd be erik s meg te sikeres lesszel ok maj szopiznak borert.. De addig meg ki kell tartanod en.drukkolok.:)
2012. nov. 2. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)
2012. nov. 6. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!