Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindenki bánt. Ok nélkül,...

Rolloh kérdése:

Mindenki bánt. Ok nélkül, mért van ez? (a többi alul)

Figyelt kérdés

Már az osztályban első osztály óta bántanak, cikiznek, most vagyok 8.adikas. Próbáltam mindig elmenni osztályprogramokra, barátkozni, de sosem sikerült...

Kértem, hogy adjanak egy esélyt, hogy hagy barátkozzak velük, de nem. Erre találtam egy jó közösséget egy néptánccsoportot amit nagyon megszerettem és most azzal piszkálnak és mondják, hogy itt lettünk volna mi is. Aztán a fiúk baja, hogy nem mutogatom magam, ilyeneknek nem is fogom, minden lány kéreti magát, de engem nem úgy neveltek. A jegyeim is sokkal jobbak és bántanak, ha megdícsérnek. Nekem van egy barátok és azzal is cikiznek, hogy milyen ronda. De én őt szeretem. Én nem szoktam vissza szólni nekik, sose nem tettem velük semmit, de akkor mért kapom mind ezt, hogy mindennap szörnyű érzésekkel jöjjek haza?



2012. okt. 27. 20:43
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
amugy a szüleim segítenek, de a tanárok nem csinálnak semmit..
2012. nov. 6. 21:19
 12/12 Szilvi drága válasza:
mi a helyzet most?
2013. jan. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!